ציום יום הכיפורים לאחר אירוע מוחי והיסטוריה של בעיות לב
בס"ד 23.8.17לכבודהרב ד"ר מרדכי הלפריןשלום רב.אני בת 66, סובלת מפרפור פרוזדורים מזה כמה שנים. בתאריך 20.5.17 עברתי אירוע מוחי.בביקורי אצל הקרדיולוג המטפל בי הוא אסר
אני בת 23,שבועיים לאחר לידה ראשונה ב"ה, אני מאוד מתלבטת כרגע בנוגע למניעת הריון, מצד אחד אני רוצה בהרחבת המשפחה והבנתי שלא רצוי למנוע את ההריונות הראשונים,ומצד שני קשה לי לחשוב כרגע על הריון וילד נוסף, כיוון שמלבד העיייפות מההריון,הלידה והטיפול בבבני, נוספת לכך העובדה שאנחנו חיים בחו"ל בעוד משפחותינו נמצאות בארץ וכמעט שאין לי עזרה, ואני חושבת שעם שני ילדים המצב יהיה קשה שבעתיים. קשה לי להכריע מה קודם למה? ומה עליי לעשות?
במידה ותותר לי מניעת הריון על אילו גלולות או אמצעי מניעה תוכלו להמליץ ? כוונתי היא מהו האמצעי שהסיכויים לדימום ושאר תופעות לוואי הוא הנמוך ביותר, ומתי עלי להתחיל להשתמש באמצעי המניעה?(אני מניקה באופן מלא) תודה רבה וסליחה על האריכות.
בתנאי השאלה את רשאית להמנע מהריון למשך ששה חודשים (ואז, תוכלי לשאול שוב, אם יהיה בכך צורך.)
לגבי אמצעי מניעה המועדף , עליך קודם כל להתיעץ עם רופא הנשים על האמצעים המתאימים לך מבחינה רפואית, ואחר כך תוכלי לשוב ולהתיעץ בשאלה ההלכתית.
בס"ד 23.8.17לכבודהרב ד"ר מרדכי הלפריןשלום רב.אני בת 66, סובלת מפרפור פרוזדורים מזה כמה שנים. בתאריך 20.5.17 עברתי אירוע מוחי.בביקורי אצל הקרדיולוג המטפל בי הוא אסר
שלום. אני עושה עבודה בנושא פונדקאות, וברצוני לשאול כמה שאלות. 1. מי אם העובר? 2. האם העובר עובר פדיון הבן, כאשר אמו המיועדת עברה הרבה
What do you know about the permissibility of using a CPAP machine for the treatment of sleep apnea on Shabbos and Yom Tov? Is there
אני נוטלת גלולות במשך ארבע שנים ברציפות ללא הפסקה, האם כדאי לי לעשות הפסקה מהגלולות? אם לא אז אם אפשר לדעת למה?
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.