התדירות הגבוהה ביותר לקיום יחסי אישות על מנת להגדיל את הסיכוי להריון
לידידיהרב ד"ר מרדכי הלפרין יצ"ושוכט"סאחדשה"ט שאלה עקרונית/מעשית:מהי התדירות הגבוהה ביותר לקיום יחסי אישות עמ"נ להגדיל את הסיכוי להריון? כמובן, שיש עוד נתונים, אך כאן רציתי
אני וחברי מעוניינים להינשא בשנה הבאה, כאשר אני אהיה אי"ה בת שירות. אנחנו מתלבטים האם להינשא באמצע השנה (לפני פסח) או בקיץ (לאחר ספירת העומר). מבחינת הקשר כמובן שעדיף להתחתן מוקדם ולא לדחות את החתונה, אך אני חוששת שאני אכנס להריון כבר בהתחלה וזה יקשה עלי מבחינת המשך השירות הלאומי (מה גם שמבחינת התקנון מותר לאחראיים שלי/לאגודה להוציא אותי מהתפקיד עקב הריון). מה עדיף לעשות, והאם מותר למנוע הריון לזמן קצר (נניח 4 חודשים) במקרה כזה?
א. צדקת שעדיף להתחתן מוקדם ולא לדחות חתונה.
ב. מאוד לא מומלץ להתחיל את חיי הנישואין עם אמצעי מניעה ויש לכך כמה סיבות רציניות ביניהם סיבות רפואיות.
ג. לא ראוי שדווקא השירות הלאומי יהיה סיבה לדחיית נישואין או לעיכוב הריון.
לידידיהרב ד"ר מרדכי הלפרין יצ"ושוכט"סאחדשה"ט שאלה עקרונית/מעשית:מהי התדירות הגבוהה ביותר לקיום יחסי אישות עמ"נ להגדיל את הסיכוי להריון? כמובן, שיש עוד נתונים, אך כאן רציתי
שלום. קנינו תרופה בשם prenatal של חברת stanley sunrise, ויתה הלת' פרודקס. רצינו לברר האם יש כשרות לתרופה זו? מה הרב ממליץ? תודה.
שלום לרב, לפני כחודשיים עברתי הפלה עם ציטוטק. קיבלתי החודש מחזור ראשון לאחר ההפלה. ביום השישי למחזור התחלתי ליטול גלולות פמינט למניעת הריון. לדברי הרופא
האם התרופה בשם פרימולט נור שמטרתה לדחות מחזור כשרה לפסח?בבקשה אם אפשר לקבל תשובה מהירה,תודה.
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.