דימום עם התקן תוך רחמי
שלום, אשתי משתמשת בהתקן תוך רחמי שגורם לה דימומים רבים. אשתי משתמשת בהתקן כארבעה חודשים ובשלושה חודשים האחרונים יש דימומים שמתחילים בערך ביום השישי של
אני יוצאת עם בחור מזה מס' חודשים ואנחנו מדברים על חתונה. מה שקורה זה שיש לי בעיה חמורה עם רמת הברזל בדם. אני מקבלת טיפול לסירוגין אבל הברזל בדם שלי עדיין נמוך מאוד. רציתי לדעת האם יתירו לי שימוש בגלולות למניעת הריון במידה והבעיה חס ושלום לא תיפתר עד הנישואים? דבר נוסף, לחבר שלי היתה אחות עם תסמונת דאון והיא נפטרה כשהייתה בת 5. העניין מטריד אותי מאוד ורציתי לדעת האם זה תורשתי והאם יש צורך בכך ששנינו נעבור בדיקות? (שנינו ממוצא מזרחי)
א. מותר לכם להינשא.
אם אחרי הנישואין יהיה צורך במניעת הריון לתקופה מסוימת בגלל מצבך הבריאותי (ברזל נמוך וכדומה) יהיה מותר לכם להשתמש באמצעי מניעה, תוך התיעצות עם הרופא המטפל והרב המקומי.
ב. הסיכוי שמדובר בבעיה תורשתית ממשית הוא קטן מאוד.
מן הראוי שתפני ליעוץ גנטי כדי לקבל את הפרטים המלאי ותוכלי להרגע.
שלום, אשתי משתמשת בהתקן תוך רחמי שגורם לה דימומים רבים. אשתי משתמשת בהתקן כארבעה חודשים ובשלושה חודשים האחרונים יש דימומים שמתחילים בערך ביום השישי של
בס"ד שלום, אני תלמידה מאולפנת להב"ה ואני עושה עבודה בנושא השתלת איברים. הייתי רוצה לשאול האם מותר לקחת איברים מאדם שמת מוות קליני? הייתי שמחה
שלום וברכה, אני מתמחה כעת ובמהלך ימי העבודה הארוכים, יוצא שאני מפספס תפילת מנחה או ערבית. בעיקר בשל העובדה שאני טרוד בעבודתי. שאלתי היא האם
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.