תרומת זרע וביצית
לפני מספר חודשים הפניתי אליכם שאלה בנושא ילדים שנולדו מתרומת זרע וביצית אנונימיים לאם רווקה.ולבקשתכם גם העברתי לכם הבהרות.אודה לכם אם תתיחסו לשאלתי בתקופה הקרובה
התגלתה אצלי אבחנה לפיסורה שזו מחלה המצריכה מריחת משחה 3 פעמים ביום ואמבטיות קרות מלבד העניין שהכאבים כשעצמן הולכים להרוס את החג הממשמש ובא הייתי רוצה לדעת א. האם אפשר למרוח את המשחה בכדי למנוע החרפה(כרגע זה מלווה בחום ועצירויות (לא נעים) ב. אמבטיות האם יש איזושהיא בעייה כלשהיא
א. אני מניח שמדובר "בפיסורה אני", כלומר בסדק בפי הטבעת.
במצב כזה מותר להניח את המשחה במקום גם בשבת וביום טוב.
ב. מותר גם להעזר באמבטיות קרות.
ג. אם יש צורך באמבטיות חמות – נא הודיענו כדי שניתן יהיה לציין את הכללים והמגבלות.
לפני מספר חודשים הפניתי אליכם שאלה בנושא ילדים שנולדו מתרומת זרע וביצית אנונימיים לאם רווקה.ולבקשתכם גם העברתי לכם הבהרות.אודה לכם אם תתיחסו לשאלתי בתקופה הקרובה
שלום רב, כמשפטן הייתי מעוניין לבקש את עזרתך לבירור היבטים הלכתיים, אתיים ומוסריים של שירות רפואי חדש שייתכן ויוצע בישראל. עיקרו של השירות הינו שירות
I am a medical student and we are currently learning about the endocrine and reproductive systems. We have come across the cases of testicular feminization
בעזרת השם כסלו התשע"גשלום וברכה הרב ד"ר הלפרין.אני אברך בישיבה, מלמד בישיבה תיכונית, ומשתתף כעת בסדרת שיעורים בהלכות נדה.באחד השיעורים האחרונים עלתה סוגיית הפסיקה בהלכות
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.