ציסטה בכליה (ילדה בת 12) בצום יום הכיפורים
לקראת צום יום כיפור ,יש ילדה בת 12 שיש לה צ'יסטה בכליה,והרופא אומר שהיא צריכה לשתות שמא יתייבשו לה הכליות, האם זה נכון?
מסוכן ומזיק. נכנס לי מין פחד לראש שאני לא יודע אם הוא מוצדק או לא, שאם אני נזכר או חושב על שמו של השטן במהלך פעולה מסויימת אז הפעולה הזו כבר פסולה ויש בה כוחות רוע וכוחות שליליים… למשל- אני נמנע כבר מספר שבועות מקניית דברים שאני צריך בגלל שבפעם האחרונה כשקניתי חפץ מסויים אז חשבתי ונזכרתי והעליתי בדמיוני את שמו של השטן וכו` ואז הרגשתי שמה שקניתי זה רע בשבילי ועם כוחות רוע ושחור ולכן לא השתמשתי בו.ויש דברים שאני ממש צריך ולא קונה וממש קשה לי עם זה. וכנ"ל אם אני מברך או עושה איזה מעשה אחר ונזכר בזה אני מברך שוב ושוב עד שאני אעשה זאת בראש "נקי". מה הרב חושב על זה ומה שעתו בעניין?האם עליי לחזור על פעולות שחשבתי עליהם וכו`? כמו כן מדוע השטן מוזכר בתורה ובתפילה ובקר"ש וכו`. האם אין בכך משהו פאגני? איך אני אמור להתמודד עם הדבר הזה? ואשמח לשמוע התייחסות של הרב לעניין. תודה רבה!!!! ואנא תשלח לי את זה רק למייל האישי בבקשה. תודה
שאלתך איננה עוסקת בבעיה הלכתית אלא בבעיה רפואית.
קיימת הפרעה נפשית ידועה הבאה לידי ביטוי בתיאוריות שכתבת.
יש טיפול יעיל מאוד לבעיה, והוא רפואי.
לכן כדאי מאד שתפנה בהקדם לרופא פסיכיאטר לאבחנה וטיפול.
בהצלחה.
לקראת צום יום כיפור ,יש ילדה בת 12 שיש לה צ'יסטה בכליה,והרופא אומר שהיא צריכה לשתות שמא יתייבשו לה הכליות, האם זה נכון?
בס"דשלום וברכה אני לומדת באולפנא במרכז ניתנה לנו עבודה בביולגיה בנושא שאלת המוסריות בטכנולוגיה הp.g.d מורתי המליצה על אסי"א כמקור אמין הייתי שמחה אם תאכלי
שלום רציתי לדעת האם יש הבדל בין כתם במהלך ימי החודש לבין כתם הנמצא על עד בדיקה במהלך שבעה נקיים? במידה וראיתי כתם במהלך שבעה
I would like to work with someone on a form for use in Missouri that meets Modern Orthodox Halachic standards – I do not believe
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.