כשרות לפסח תשס"ז של מולטי-ויטמין prenatal
מאתר כיפה, מספר השאלה: 114305 שלום, אני בהריון בחודש תשיעי ולוקחת מולטי-ויטמין "Prenatal", שלא מופיע ברשימת התרופות הכשרות לפסח. כמו כן, לא מצאתי מולטי-ויטמין אחר
מסוכן ומזיק. נכנס לי מין פחד לראש שאני לא יודע אם הוא מוצדק או לא, שאם אני נזכר או חושב על שמו של השטן במהלך פעולה מסויימת אז הפעולה הזו כבר פסולה ויש בה כוחות רוע וכוחות שליליים… למשל- אני נמנע כבר מספר שבועות מקניית דברים שאני צריך בגלל שבפעם האחרונה כשקניתי חפץ מסויים אז חשבתי ונזכרתי והעליתי בדמיוני את שמו של השטן וכו` ואז הרגשתי שמה שקניתי זה רע בשבילי ועם כוחות רוע ושחור ולכן לא השתמשתי בו.ויש דברים שאני ממש צריך ולא קונה וממש קשה לי עם זה. וכנ"ל אם אני מברך או עושה איזה מעשה אחר ונזכר בזה אני מברך שוב ושוב עד שאני אעשה זאת בראש "נקי". מה הרב חושב על זה ומה שעתו בעניין?האם עליי לחזור על פעולות שחשבתי עליהם וכו`? כמו כן מדוע השטן מוזכר בתורה ובתפילה ובקר"ש וכו`. האם אין בכך משהו פאגני? איך אני אמור להתמודד עם הדבר הזה? ואשמח לשמוע התייחסות של הרב לעניין. תודה רבה!!!! ואנא תשלח לי את זה רק למייל האישי בבקשה. תודה
שאלתך איננה עוסקת בבעיה הלכתית אלא בבעיה רפואית.
קיימת הפרעה נפשית ידועה הבאה לידי ביטוי בתיאוריות שכתבת.
יש טיפול יעיל מאוד לבעיה, והוא רפואי.
לכן כדאי מאד שתפנה בהקדם לרופא פסיכיאטר לאבחנה וטיפול.
בהצלחה.
מאתר כיפה, מספר השאלה: 114305 שלום, אני בהריון בחודש תשיעי ולוקחת מולטי-ויטמין "Prenatal", שלא מופיע ברשימת התרופות הכשרות לפסח. כמו כן, לא מצאתי מולטי-ויטמין אחר
שלום רב, הנני בשבוע 24 להריון, בעלת לחץ דם נמוך מהרגיל. בשבוע וחצי האחרונים סבליתי מספר פעמים מהתכווצוייות של הרחם שהתבררו ע"י אחות טיפת חלב
שלום רב, לצערי לא הבהרתי את שאלתי והיא לא הובנה כפי כוונתי. הרופא מאשר הפסקת הליתיום למשך 3 ימים לפני הצום אבל יש סיכון מסויים
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.