קנביס רפואי בשבת
אימי חולה בסרטן, פעם שניה, סובלת מכאבים איומים, מקבלת נגד הכאבים פרוקסט ואלגוליזין שבקושי מקלים על הכאבים וגם גורמים לתופעות לוואי מאד לא נעימות. השבוע
שלום , שמעתי אמירה לפיה מי שחולה במחלת מעיים לא יכול להניח תפילין,אולם למרות שאני חולה במחלת קרוהן,זה ב"ה זה אינו ניכר כלפי חוץ בשום צורה,האם יש בעיה עם התפילין ?
כלל וכלל לא. הבעיה היא רק במי שיש לא התקף קשה של שלשולים (מכל סיבה ולאו דוקא קרוהן) כך שאין מספיק זמן בין שלשול לשלשול ללא הרגשת צורך דחופה להתפנות שוב, כדי להניח תפילין ולפחות להגיד את הפסוקים שמע ישראל וברוך שם.
אימי חולה בסרטן, פעם שניה, סובלת מכאבים איומים, מקבלת נגד הכאבים פרוקסט ואלגוליזין שבקושי מקלים על הכאבים וגם גורמים לתופעות לוואי מאד לא נעימות. השבוע
הבעיות ההלכתיות הקשות הכרוכות בלימודי רפואה כאן בארץ, זו בעיית הערבוביה בין אנשים לנשים, שכן בכל ארבעת בתי הספר לרפואה לומדים בנים ובנות זה לצד
בס"ד שו"ב, לאחרונה היה לנו מקרה עצוב של ילדה בת 7 שנולדה עם מום בלב ועברה את ניתוח לב פתוח שלאחריו לא התאוששה ונאלצו לחבר
לכבוד הרב הלפרין שליט"א שלום וברכה 1. בזמנו שאלתי ממך לגבי היפרדות קרומים, העלית את דבריך לפני מו"ר, והודה על ההסבר, וביקש למסור את תודתו,
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.