צום עם מחל הנשיקה
לפני כשבוע התפרצה אצלי מחלת הנשיקה (לעיון על המחלה- http://www.doctors.co.il/m/Doctors/a/Article/xID/193/xCT/113) ואני חש חולשה בגוף כל הזמן וחום הגוף שלי עולה ויורד לסירוגין. אני ממש לא
כיום מושקע מאמץ בפיתוח טכנולוגיה של ריפוי גנטי למחלת ההמופיליה. כלומר החדרת הגן התקין לגורם 8 או 9 לתאים בגופו של ההמופילי. התוכלו לפרט לי עוד על הפיתוח בנו' הנ"ל?
מדובר בשאלה רפואית טהורה ולא בשאלה רפואית – הלכתית לכן יש להפנותה ישירות למומחה בתחום ההנדסה הגנטית.
לפני כשבוע התפרצה אצלי מחלת הנשיקה (לעיון על המחלה- http://www.doctors.co.il/m/Doctors/a/Article/xID/193/xCT/113) ואני חש חולשה בגוף כל הזמן וחום הגוף שלי עולה ויורד לסירוגין. אני ממש לא
אני בת 23,שבועיים לאחר לידה ראשונה ב"ה, אני מאוד מתלבטת כרגע בנוגע למניעת הריון, מצד אחד אני רוצה בהרחבת המשפחה והבנתי שלא רצוי למנוע את
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.