שימוש בקונדום עם לקיחת תרופות כימותרפיות
בעלי חולה במחלה ממארת ולוקח תרופות כימותרפיות באופן יומיומי דרך הפה. בעלון התרופה כתוב שיש להשתמש באמצעי מניעה חציצתי כמו קונדום מכיוון שהתרופות מופרשות בחומר
שלום רב, כמדי חודש כשאני מקבלת מחזור אני מרגישה די על הפנים בעיקר כאבי בטן חזקים וכאבי גב ונזקקת למשכך כאבים כמו אקמול או אופטלגין. השנה אני חוששת שאצטרך לקבל מחזור ביום כיפור או יום לפניו, האם יש אפשרות במקרה כזה (חס וחלילה) לשתות כדור ולהמשיך את הצום כרגיל? (יש לציין שזה קרה לי גם בתשעה באב והיה לי ממש סבל נוראי…)
אם אפשר תקבלי את התרופה כנר. אם בכל זאת את לוקחת כדור תבלעי את הכדור (שלם או מפורר) בלי מים. כדאי גם לעשות זאת בהתחלת הכאב או אפילו לפני שיש כאב כדי למנוע את הסבל.
במידה שאת ממש לא מסוגלת לבלוע את הכדור ללא מים אז מותר לך לקחת מים פחות מכשיעור (דהיינו פחות
מ-40 גרם להוסיף למים טיפת סבון נוזלי ולשתות מזה רק מה שאת צריכה כדי לבלוע את הכדור.
כאמור שימוש בנר יהיה הכי פשוט.
בברכת רפואה שלמה
בעלי חולה במחלה ממארת ולוקח תרופות כימותרפיות באופן יומיומי דרך הפה. בעלון התרופה כתוב שיש להשתמש באמצעי מניעה חציצתי כמו קונדום מכיוון שהתרופות מופרשות בחומר
אישתי בשבוע ה9 להריון, בבדיקה שהיינו אצל רופאה נאמר לנו שאישתי חולה כרגע בCMV, המחלה עצמה אינה מזיקה לאם אבל מכיוון שאין אפשרות לדעת אם
איזה תרופות מותר לקחת בשבת יש לי כדורים וספריי נגד נזלת ושיעול האם מותר לי לקחת אותם במידה שהתחלתי כבר לפני זה ?
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.