איחור של שבועיים בווסת ללא הריון – האם אסורה
הייתי אמורה להיות אסורה לפני כ15 יום.בדיקת ההריון שעשיתי לצערי יצאה שלילית. בעלי ואני כבר שבועים מתרחקים אחד מהשני (בעצם סתם?),מהי ההלכה במקרה שלנו האם
דודי כבן 50 עבר ביום שישי האחרון ניתוח לכריתת חלק נוסף מרגלו עקב היותו חולה סוכרת. עד לרגע זה הוא עדיין לא התעורר. הוא מאושפז כרגע בטיפול נמרץ – מחובר למכונות הנשמה הרופאים מגדירים את מצבו קריטי ואומרים כי יש לו בצקת חריפה במוח וועדה רפואית שהתכנסה לפני כשעתיים הגדירה את מצבו כמוות קליני וממליצה לנתק אותו ממכונת ההנשמה הם רוצים לתת לו 12 שעות לפני שהם מנתקים. אנחנו מתנגדים לניתוק ומעדיפים להשאיר את ההחלטה על רגע מותו בידי הקב"ה. מה עושים במצב כזה
א. המושג מוות קליני איננו מוכר ברפואה יתכן שכוונתך למוות מוחי, אך יש להבהיר זאת במפורש.
ב. לא ניתן להתייחס לשאלה כבדת משקל כזו מבלי לראות מכתב סיכום מחלה מעודכן וכן את העתק הטופס בו מצוינות הבדיקות שנערכו לקביעת מוות מוחי, אם נעשו כאלה.
ג. בשאלות כבדות משקל מסוג זה חובה להתייעץ באופן אישי עם רב מורה הוראה.
מאחר והנושא מורכב מאוד, קיימות בו מחלוקות רציניות בין הפוסקים, וכל נתון רפואי יכול לשנות את הפסיקה ההלכתית.
הייתי אמורה להיות אסורה לפני כ15 יום.בדיקת ההריון שעשיתי לצערי יצאה שלילית. בעלי ואני כבר שבועים מתרחקים אחד מהשני (בעצם סתם?),מהי ההלכה במקרה שלנו האם
שאל אותי מישהו אם יש איסור רפואי לשמש כאשר הבעל חולה במונו? בתודה מראש.
שלום רב. אני תלמידת כיתה י"ב באולפנת בהרן בגדרה. במסגרת לימודיי במגמת תקשורת עליי להגיש תוכנית גמר (ברדיו). בתוכניתי בחרת לעסוק בחלומות. או ליתר דיוק-
ראיתי דימום קל מאוד (יותר נכון הפרשה קלה עם קצת דם בהיר) לאחר בדיקת צוואר הרחם (PAP SMIR (האם אני נחשבת נידה? האם אני צריכה
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.