גלולות למניעת הריון לאחר לידה
לאחר הלידה קיבלתי גלולות הנקה למניעת הריון. לאחר שטבלתי בפעם הראשונה התחילו להופיע לי דימומים כתוצאה מהגלולות שנימשכו כשבעה ימים. לאחר מכן טבלתי שוב ושבוע
שלום רב! אני קראתי את תשובת הרב מרדכי הלפרין לגבי ניתוח להגדלת חזה, בתשובתו הרב הסביר שהניתוח מותר במקרה וזה לטובת המנותחת גם מבחינה אובייקטיבית. הייתי שמחה לדעת מזה צורה אובייקטיבית (לא פירוש המילה, כי את זה אני יודעת), אלא איזה סיבה נחשבת לאובייקטיבית. האם התחושה הרגשית של הבחורה אינו מספיק אובייקטיבי? או החשש להגיע לרגע המיועד עם בעלה כאשר היא מרגישה שהיא מתביישת ולא בטוחה במה שיש לה? תודה!
קשה לתת כללים אחידים המתאימים לכל.
באופן מעשי כדאי לפנות לרב שמכיר את השואל.
לאחר הלידה קיבלתי גלולות הנקה למניעת הריון. לאחר שטבלתי בפעם הראשונה התחילו להופיע לי דימומים כתוצאה מהגלולות שנימשכו כשבעה ימים. לאחר מכן טבלתי שוב ושבוע
בס"ד למכון שלזינגר שלום רב, אנו עושות עבודה בנושא של דיסאוטונומיה משפחתית (fd) ברצוננו לדעת מהי דעת ההלכה על בדיקה של אבחון גנטי טרום השרשתי
שלום! אני סטודנטית לפזיותרפיה באוניברסיטת תל אביב. כחלק ממסגרת לימודי, יש לנו שיעור שבועי בדיסקציות, בו אנחנו מסתכלים על גופות ומזהים שרירים ועוד חלקים מגוף
שלום, אני סטונטית במכללה ואני עושה עבודת חקר בנושא "ניתוחים פלסטיים" עפ"י ההלכה, מותר אסור וכל ההבטים ההלכתיים השונים. אשמח אם תוכלו לומר לי היכן
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.