כניסה להריון לאחר הפלה עם ציטוטק
שלום לרב, לפני כחודשיים עברתי הפלה עם ציטוטק. קיבלתי החודש מחזור ראשון לאחר ההפלה. ביום השישי למחזור התחלתי ליטול גלולות פמינט למניעת הריון. לדברי הרופא
שלום, אני לומדת סיעוד שנה א`.ראיתי את תשובת הרב לשאלה שנשאלה לגבי לימוד בשבת לבחינות, רציתי לדעת מהי הסיבה שעדיף להמנע מכך? דבר נוסף-אינני יודעת מה להחליט לעצמי לגבי זה שהרב פסק בתשובתו-"עדיף להמנע (מלימוד בשבת לבחינה),אך אין בזה איסור מוחלט" מהי חומרת הענין? האם יש בסיס להקל בזה (משום שיש לי תקו` בחינות עמוסה במיוחד) מי הרבנים שסוברים שניתן להקל? תודה רבה.
תשובה לשאלה כזו יכולה להינתן אך ורק ע"י רב פוסק שמכיר את השואל/ת
שלום לרב, לפני כחודשיים עברתי הפלה עם ציטוטק. קיבלתי החודש מחזור ראשון לאחר ההפלה. ביום השישי למחזור התחלתי ליטול גלולות פמינט למניעת הריון. לדברי הרופא
Shalom uvracha. It would be very kind of you to answer the following question. I work as a resident pediatrician at the University Children's Hospital
בס"ד האם ניתן להתיר באופן זמני בקונדום לזוג נשוי עם שני ילדים כאשר האשה חולה וע"מ ששלום הבית לא יופר וכמובן שבהמשך אפנה לרופא נשים
אני לאחר ניתוחים, וטיפולי כימותרפיה בעקבות גידול בשד ובבלוטת הלימפה. בימים אלו אני עוברת הקרנות ורציתי לדעת אם נכון לי לצום בי"ז בתמוז ובתשעה באב.
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.