צום יום כיפור בהיון (הפריה, בחילות, טרימסטר ראשון)
צום יום כיפור בחודש שלישי להריון. הנני נמצאת בחודש שלישי להריון ,לאחר שנתיים ניסיונות נקלטתי להריון מטיפולים (הזרעות). מתחילת ההריון אני סובלת מבחילות נוראיות הקאות
מועדים לשמחה, יש ברשותי תרופה בשם aerius בסירופ, מהרשימות הבנתי שהיא לא כשרה לפסח והרופא אמר שאין בעיה להפסיק את הטיפול למשך החג. השאלה אם מותר להשאירה בבית או שצריך לזרוק אותה. תודה רבה.
מועדים לשמחה,
האיסור להחזיק חמץ בבית הוא רק בדבר שיש בו תערובת של חמץ. אולם, דברים שאינם כשרים לפסח, אך לא מעורב בהם חמץ – מותר להשאיר בבית. מרשימת המרכיבים נראה שאין חמץ ממש מעורב בתרופה aerius, ולכן מותר להחזיק אותה.
בברכה,
מאיר אורליאן
צום יום כיפור בחודש שלישי להריון. הנני נמצאת בחודש שלישי להריון ,לאחר שנתיים ניסיונות נקלטתי להריון מטיפולים (הזרעות). מתחילת ההריון אני סובלת מבחילות נוראיות הקאות
שלום, אני סוכרתי שמשתמש כרגע בזריקות. קיבלתי אישור לקבלת משאבת אינסולין. 1. האם על משאבת אינסולין צריך לברך שהחיינו? 2. אם כן- מה עושים בספירת
שלום רב. ברצוננו לקנות תנור משולב (גז בכיריים וחשמל בתנור), ורצינו לדעת האם יש לכם המלצה לתנור חד תאי שניתן להשתמש בו בשבת. (אנחנו לא
שלום רב, הנני סטודנט לחינוך מיוחד ופילוסופיה. כחלק מלימודי, החלטתי לכתוב עבודה סמינריונית אודות היבטים פילוסופים-מוסריים של ניתוח השתל הכוכליארי (=שתל המושתל בילדים חירשים ואשר
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.