מצאתי את התשובה הזו באתר מורשת:
השאלה: לאחרונה פורסם בשם הרב [הרב יוסף זריצקי] כי יש ספקות כשרות בנוגע לתרופה הנ"ל.
נשמח לקבל פרוט נוסף כיצד והאם ניתן להשתמש בתרופה הנ"ל.
התשובה: ישנם בארץ "טמס" משתי מדינות, מאנגליה, ומארה"ב, מה שמגיע מאנגליה יש תעודת כשרות ומה שמגיע מארה"ב אין תעודת כשרות, הבעיה היא רק ב"טמס" הצבעוני והמנטה, ב"טמס" הלבן הרגיל אין בעיה.
לדעתי עדיף לקחת מוצר זה עם כשרות טובה, ומה גם שיש בארץ את הקלציויט של חברת ביוויט שזה גם תרופה מאוד טובה נגד צרבת (הצרבת נעלמת תוך מספר שניות) וזה גם טוב לתוספת סידן, שהסידן בו הוא זמין. הקלציויט בא בצורת גלולה טעימה .
מכיוון שהיא ניתנה לפני כמעט שלוש שנים, הייתי רוצה לדעת אם השתנה משהו. (הרב יוסף זריצקי לא מופיע ברשימה בדף הראשי של "מורשת", אז אני לא יודעת אם הוא עדיין פעיל באתר). קניתי טמס בטעם פירות תוצרת אנגליה. לא מצאתי ציון של כשרות כלשהי עליו. האם הוא נחשב לכשר בכל זאת
אין לנו נתונים בתחום כשרות תרופות.
נסה לברר אולי אצל הרב טוביה הוד, מגדולי המומחים לכשרות תעשייתית בעולם.
הטלפונים שלו בזמן שהותו בארץ הם: 03-9225314
בזמן שהותו בחו"ל הוא: 49-1-725-316-371 (00) או 052-827-0003.
לרב שלום! רציתי לשאול גם מבחינה הלכתית וגם מבחינה מעשית בחיי היומיום. האם מבחינה הלכתית, יש מחויבות של האישה כלפיבעלה לקיים עימו יחסי אישות בכל
שלום רב, אני אמא לתינוקת בת 7 חד' שניזונה אך ורק מחלב שאוב, כלומר אני שואבת בלבד ולא מניקה ישיר מכיוון שבתי מסרבת לינוק ישיר
שלום רב הנני בשבוע 20 להריוני ב"ה. מתחילת ההריון-נמצאה המטומה בשבוע 6 ונמצאת בשמירת הריון עקב דימומים חזקים ואיום של"הפלה מאיימת". הדמומים חזרו שנית בשבוע
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.