בס"ד אני סובל זה כשנתיים מבעיה פרוקטולוגית, והנה כשחליתי במחלה אחרת וקיבלתי טיפול אנטיביוטי, חשתי הקלה משמעותית גם במטרד הפרוקטולוגי. הרופא שלי, גסטרואנטרולוג, המליץ לי לאור זאת להשתמש בתוסף מזון פרוביוטי, ואכן נעזרתי מאד ב"פרוביוטיק" מתוצרת אלטמן. לקראת חג הפסח ניסיתי לבדוק כשרות התכשיר לפסח, והתברר לי כי התכשיר בעייתי גם לכל ימות השנה. הקפסולה עשויה ג'לטין מן החי, והחומר הפעיל הוא חיידקים ממקור הומאני. יצויין כי התכשיר משווק תחת ההגדה "תוסף מזון", לא תרופה. היש פתרון?
במצב אותו תיארת התכשיר מותר בבליעה בכל ימות השנה פרט לימי הפסח.
אם הפסקתו בימי הפסח אמורה לגרום לפגיעה בריאותית- יש מקום להתיעצות עם רב פוסק באופן אישי.
שלום רב, אני כהן ושנים רבות נמצא במבוכה בכל הנוגע לכניסה לבתי חולים. אני מכיר (בכללי) את הדעות השונות ושאלתי היא: באילו בתי חולים בפועל
אני בת 43, לאחר לידה שמינית. רציתי את המלצתכם באיזה אמצעי מניעה להשתמש? בעבר השתמשתי בהתקן רגיל ונקלטתי להריון ביחד איתו(בהריון ה-3). בשימוש בגלולות, סבלתי
שלום, לאחר כמה זמן האשה טהורה מלידת בת? ומה צריך לעשות(ימי טהרה)
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.