מרפא עיוורים – הלכה למעשה?
במחקרים שנעשים לאחרונה ,חוקרים מבצעים ניסויים בעכברים בהם מזריקים חומר כימי שעשוי לשנות את תפקודם של תאי רשתית הרוסים, כמו כן מנסים לפתח שבבים שיושתלו
שלום, אני אמא ל 2 בנות בריאות ב"ה – שנולדות בניתוח קיסרי. לפני כן עברתי 3 הפלות מוקדמות, הריון שהסתיים בשבוע 22 בגלל שלא היה דופק וניתוח חרום בשבוע 27, תינוקת נפטרה אחרי שבוע.
אני עם בעיות קרישה ואי ספיקה של מסתם מיטרלי. בייעוץ עם מומחים בהריון בסיכון, אחד שלל לגמרי את האפשרות של הריון נוסף בגלל שזה מסכן אותי. רופא נוסף שהיינו לפני כשנה וחצי אמר שניתן לנסות הריון נוסף אבל לא יתנו לי סיוע להכנס להריון (אלא רק אם יבוא באופן טבעי). אני מקבלת את המחזור כל 25-27 יום, הפסק לא מצליחה לעשות לפני יום 6/7. קשה לי מאד עם המחזור (מבחינה נפשית) האם מותר לי לעבור כריתת רחם? אני אציין שאין אמצעי מניעה שמונע את הדימום שמותר לי לקחת (בגלל הבעיות הרפואיות שלי, הייתי עם מירנה במשך כ 4 שנים שגרמה לי להרבה כתמים ודימומים)
תודה מראש
תנאי הכרחי כדי להתיר כריתת רחם (היינו סירוס של האישה) הוא שקיים מצב של סכנת נפשות, או לפחות סבל קשה מאד, שאין אפשרות להתגבר עליו ללא כריתה של הרחם.
כדי לדעת אם את עונה לדרישה הכרחית זו, עלינו לראות דו"ח (סטטוס) רפואי מפורט, אותו יכתוב הרופא המטפל.
במחקרים שנעשים לאחרונה ,חוקרים מבצעים ניסויים בעכברים בהם מזריקים חומר כימי שעשוי לשנות את תפקודם של תאי רשתית הרוסים, כמו כן מנסים לפתח שבבים שיושתלו
שלום רב, ביום כיפור אכנס בע"ה לשבוע ה-21 להריוני (21+1). אני בת קרוב ל-34 וזהו הריוני השני (לאחר הריון ראשון שלא צלח עוד בשבועות הראשונים).
שלום רב. בנוגע לצום בהריון ביום כיפור. אני בהריון שלישי, ביום כיפור אהיה בשבוע 21. בעיקרון ההריון מוגדר כהריון רגיל ולא כהריון בסיכון אבל יש
שלום רב, אני 6 שבועות לאחר לידה, אני מניקה ולכן קיבלתי מהרופאה שלי גלולות מסוג מיקרולוט שמיועדות לאישה מניקה. אני אמורה לטבול ביום חמישי כי
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.