הריון חודש שליש שני
אני נמצאת בשליש השני להריוני הראשון. מצבי הבריאותי בד"כ תקין ולבד מתופעות לוואי מוכרות וקלות איני סובלת. שאלתי מתחלקת לשני חלקים: 1. איני מעוניינת "לבלות"
כסיסת ציפורניים כולל בליעתם!!למה זה גורם מבחינה רפואית ומהו האיסור מבחינה הלכתית?
אינני מכיר בעיה רפואית או הלכתית בבליעת צפורניים
אני נמצאת בשליש השני להריוני הראשון. מצבי הבריאותי בד"כ תקין ולבד מתופעות לוואי מוכרות וקלות איני סובלת. שאלתי מתחלקת לשני חלקים: 1. איני מעוניינת "לבלות"
שלום לרב, לפני כחודשיים עברתי הפלה עם ציטוטק. קיבלתי החודש מחזור ראשון לאחר ההפלה. ביום השישי למחזור התחלתי ליטול גלולות פמינט למניעת הריון. לדברי הרופא
יש לי בעיה ברגלים אני רוצה לעשת נתוח אבל קודם אני רוצה לדבר אם הרב אני רוצה לשאול כמה שאלות אז אני מבקש שתעזרו לי
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.