מקור שבעה נקיים
מה המקור של הוספת שבעה נקיים? האם זה נכון שנשים קיבלו על עצמן? האם דבר כל כך משמעותי בחיי הזוגיות מתקבל בכזאת קלות,רק בגלל שנשים
שלום! אין לי בינתיים ילדים. יצא כך שאני לוקחת גלולות כבר 3 שנים מסיבות אישיות. התחלתי עוד הרבה לפני החתונה בשל כאבי מחזור בלתי נסבלים, אחר-כך פחדתי להיכנס להריון כי כל הזמן אני סובלת מדלקות בדרכי שתן ונמצאת תחת טיפולים אנטיביוטיים. כרגע התייאשתי כי שום דבר לא עוזר לי, ואני החלטתי להיכנס להריון למרות כל הסבל שנגרם לי מדלקות שלפעמים מונעות ממני לחלוטין תפקוד רגיל, תוך תקווה שאצליח להתמודד איתן בלי אנטיביוטיקה. לעצם השאלה. דעת הרופאים מחו"ל היא שאין להיכנס להריון מייד אחרי הפסקת לקיחת הגלולות, אלא רק לאחר 2-3 מחזורים תקינים, במיוחד במקרה שלי כשלקחתי גלולות 3 שנים. אני יודעת, שהרופאים בארץ חולקים על הדעה הזאת, אבל הרופאים בחו"ל שמפרסמים מאמרים בנושא הם רופאים די מכובדים, וכנראה יש בסיס לדעה הזאת. לכן אני ממש חוששת שמא ההריון לא יחזיק אם לא אעשה הפסקה. מצד שני, כל אמצעי המניעה האחרים אסורים ע"פ ההלכה, חוץ מהתקן שהוא לא יתאים כאן, כמובן. עד כמה החששות שלי מבוססים ומה עלי לעשות? בתודה, נועה
יש בסיס מסויים לחששות הנ"ל, אך רמת הסיכון היא נמוכה.
לכן בשלב הביניים יש טעם להשתמש ב"נרות" קוטלי זרע, על אף שבטיחותם קטנה בהרבה מזו של גלולות.
מה המקור של הוספת שבעה נקיים? האם זה נכון שנשים קיבלו על עצמן? האם דבר כל כך משמעותי בחיי הזוגיות מתקבל בכזאת קלות,רק בגלל שנשים
שלום רב, ילדתי לפני כחודש את בני הבכור. במשך החודש היה לי דימום שהלך ונחלש, אך עדיין לא פסק לחלוטין. האם זה טבעי שדימום ימשך
שלום, כחלק מעבודת מחקר בהתמחות אני דרוש לעבוד עם בעליי חיים (עכברים) עם פעולות אשר דורשות ביצוע ניתוחים הזרקת חומרים, המתה ובדיקת הרקמות במיקרוסקופ. על
שלום רב, יש לי ילדה בת 4 חודשים ואני מניקה אותה באופן מלא. לפני כחודש ימים יצאתי לעבוד ימים מלאים וכמות החלב ירדה לי מאוד.
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.