מאמר בנושא בשלות גורמי הקרישה בדם ליום השמיני ללידת התינוק
אפשר לקבל את הקישור למאמר שמראה את הקשר בין בשלות גורמי הקרישה בדם ליום השמיני שלברית המילה ?
ר.ד.נ.
שלום רב,
ברצוני לשאול לעניין כהן המתנדב/עובד במד"א/חדר טראומה, לעניין טומאה, ואפילו שלא נקבע מותו של אדם, לעתים ניתן לראות בפירוש כי האדם מת, {איבוד צלם אנוש, חיוור וקר וכו'} אי לכך מדובר באדם מת האם חובש/רופא שהינו כהן, צריך לצאת מן החדר/אמבולנס??? ובאם נקבע מותו ע"י רופא , האם צריך לרדת מן האמבונס באמצע הדרך? הדבר מקבל משנה תוקף עקב רצוני להשתלם בלימודי רפואת חירום {פארמדיק} וידוע הדבר כי שם בודאי אתקל לצערי במתים{לא בזמן הלימור ,אלא הלכה למעשה}
כך נפסק להלכה (יו"ד סי' שעא) שאפילו בחולה גוסס אסור לכהן להיות באותו אוהל אלא אם כן צריך עדיין לטפל בחולה וכל שכן כשמדובר במת – גם אם רק לפי ריאות עיני הפאראמדיק, חייב הכהן לצאת מתחת האהל. וראה בספר נשמת אברהם ח"ד עמ' קנח.
אפשר לקבל את הקישור למאמר שמראה את הקשר בין בשלות גורמי הקרישה בדם ליום השמיני שלברית המילה ?
שלום הרב,קוראים לי ש', ויש לי שאלה קשה, רגישה ומורכבת: בערב שבת האחרון הודיעו למשפחה, אחי והחבר שלו, שהם מצפים ללידת תאומים. תורמת הביציות היא יהודיה
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.