ב"ה שלום רב וחג שמח! שאלה זו נוגעת לדברים שאולי אינם צריכים להראות לעיני הצעירים הגולשים באתר, ולכן אודה אם תענו לי באי מייל, אפילו. כבר זמן מה אני סובלת מכאבי בטן תחתונה, כאבי וסת וכן כאבים בזמן האישות. לציין שלפני כן לא סבלתי מכאבי וסת כלל וגם לא מכאבים אחרים. הרופאים חשדו באנדומטריוזיס ועשו לפרוסקופיה, אך לא מצאו אנדו', אך מצאו "גודש אגני" (=ורידים מורחבים באגן). הוחלט לתת לי גלולות באופן רצוף, כדי שיהיו פחות וסתות ופחות כאבים וגם השפעה על הכאבים במלך חודש, מניעת ביוץ וכו'. הגלולות הלכו בסדר, אבל לאחרונה יש קצת הכתמות ודימומים מזעריים וזה נמשך כבר כמה חודשים. אני מאד מיואשת ולא יודעת, מה לעשות. האם להפסיק גלולות ולחזור למצב של כאבים וכאבי וסת קשים? אני יודעת, שלנשים רבות יש מיחושים בוסת, אך כמעט לכל מי שאני מכירה זה יום-יומיים ואצלי יותר, כאבים חזקיפ המפריעים לתפקד וכמו כן, כאמור, כאבים במקרים וזמנים אחרים. אני מדוכאת. מה ניתן לעשות? אני כבר חושבת על לעבור ניתח לכריתת רחם, אחרי שאלד כמה ילדים, ואני מאד מדוכאת. רי רופאים אומרים, שהדימומים אין בם בעיה רפואית, ולכן אני מתקשה למצוא פתרונות. בנוסף, האם יש אפשרות לשלוח את כתמים לבדיקה (אל תגידו לי לפנות לרב, כי אני לא יכולה)?
רופאים שאינם מתייחסים לכאבים או להכתמה דמית אינם ממלאים בשלמות את תפקידם.
אם המצב הוא כפי שתיארת, המלצתי היא להחליף את הרופאים המטפלים. לגבי הפניה לרופאים המצויים בבעיות שהזכרת אני מציע שתתיעצי עם רבני מכון פועה 02-6515050 בשעות העבודה.
כבוד הרב שלום! בשעה טובה התחתנתי לפני כחודש לי ולאשתי יש כמה התלבטויות בנושא צניעות ביחסי אישות א. האם מותר לבעל להסתכל או לנשק או
שלום הרב הלפרין, אני מכיר את פסיקתך משנה שעברה בנוגע לחולה קורונה ביום כיפור. רציתי לברר האם השנה אתה מנחה בצורה דומה או שמא יש שינוי
שלום וברכה, אני רב במקסיקו ויש לנו מכון לשאלות ברפואה. יש לנו שאלה אחת באשה שהיא בהריון בשבועה רביעי וראתה דם אחרי קיום יחסים, אז
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.