שלום, כשאני נותן שתן לפעמים יוצא גם נוזל זרע (כנראה, מכיוון שזה שקוף ומעט דביק), האורולוג אמר שזה כנראה נובע מזיהום בערמונית (שעוד לא אובחנה לחלוטין), מה המצב ההלכתי שלי בנוגע ללימוד תורה ותפילה? האם עלי להתרחץ כל פעם אחרי? (דבר שלא מעשי כי בגלל הזיהום אני הולך לעיתים תכופות). לפעמים ביציאות גדולות אני גם חושש שיוצא לי זרע (כמובן שלא מהרהורים), אולם איני בטוח וגם זה רק מראיה (זה לא ממש לבן אך גם לא ממש שקוף ואיני מרגיש פליטה), מה המצב ההלכתי אז? תודה
במצבך – אין שום מגבלה על לימוד תורה, תפילה וברכות אחרי נטילת ידיים כדין.
מאתר כיפה, מספר השאלה: 113236 שלום אילו בדיקות מותר לבצע ואילו אסור לבצע במהלך ההריון?
שלום! רציתי לברר על כשרותן של התרופות הבאות לפסח: 1.טיפטיפות ברזל פריפל-3 למניעת אנמיה לתינוקות 2.טיפטיפות ויטמיןD לתינוקות האם יש צורך בהכשר לפסח בשניהם? אם
שלום לרב האם מי שברך על המחיה לאחר אכילת פת בטעות כבר יצא ידי חובתו או שצריך לברך שוב ברכת המזון? בתודה מראש
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.