מניעת הריון אחרי ניתוח קיסרי
אשתי ילדה בשעה טובה בניתוח קיסרי. המלצת הרופאים היא שאשתי לא תיכנס להריון במשך שנה לפחות מהלידה. האם ניתן לקבל היתר לכך?
אני רווקה כבת 30 ולפני 4-5 שנים הייתה לי תקופה של משברון בתקופה שעבדתי יצא לי להיות בקשר עם גבר נשוי שהוביל ליחסי אישות שעל פי התורה הבנתי שזה אסור וכיום אני מצטערת על זה כי מאוד נקשרתי לבן אדם ברצוני לדעת איך אני יכולה לצאת מכל הבלאן הזה שנותן שנים רעות וחוסר מזל?
נ.ב
כיום אני מתקשרת איתו רק בחגים וימי הולדת
אשמח אם תתנו לי הצעה איך לחזור לחיים נורמלים?
אשתי ילדה בשעה טובה בניתוח קיסרי. המלצת הרופאים היא שאשתי לא תיכנס להריון במשך שנה לפחות מהלידה. האם ניתן לקבל היתר לכך?
אני סטאז'רית לרפואה. עד כה הצלחתי לא לבצע תורנויות בשבת. כעת אני במחלקה כירורגית, וככל הנראה איאלץ לבצע מספר תורנויות שישי/שבת. ברצוני לשאול האם מעמדי
אנו מתלבטים בבעיה הבאה: נשואים כ8 שנים. בשנתיים הראשונות לנישואינו לא הצלחנו לזכות בהריון, ולאחר טיפול קל תרופתי נקלט ההריון. במהלך הלידה הראשונה אובחן שאשתי
שלום רב, אשתי בהריון בחודש הרביעי, ורצינו לברר מהי המדיניות הרפואית המומלצת מבחינה הלכתית לגבי בדיקות בהריון? בפרט, לגבי בדיקת חלבון עוברי, שהרופאה לוחצת
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.