הרב הלפרין שלום! שמי ג' נפגשנו ביום העיון לזכר הרב ולדינברג להלן שאלה שמטרידה אותי זמן רב:
מה לדעתך היחס בין הפסק של הרב בענין הפריה חוץ גופית לזה שבנושא ההפלות. האם השיקול של צער האישה לא צריך היה לבוא לידי ביטוי גם בנושא ההפריה במיוחד שלא קיימים מקורות קדומים ישירים מהם ניתן ללמוד על איסור שימוש בטכניקה זו?
לא הבנתי את שאלתך.
האם תוכל לפרט אותה יותר?
1.אשתי ילדה את בתנו הבכורה לפני כחודש בלידה רגילה. היא בת 33+ בריאה ומניקה חלקית (משלימה במטרנה)התחתנו לפני שנתיים+.מההיתרים שראיתי בפוסקים למניעת הריון לא ראיתי
אני סטודנטית לסיעוד בהדסה עין כרם. יש לי מספר שאלות שהתעוררו בעניין רפואה והלכה במהלך לימודי והכניסה למחלקות לגבי עבודה בשבת.כניסה לחדר תרופות ופתיחת כספת
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.