קבלת טיפול "אנרגטי" לפי שיטת נאדר בוטו
שלום רב,רציתי לשאול אם יש מניעה הלכתית לקבלת טיפול "אנרגטי" לפי שיטת נאדר בוטו.http://www.naderbutto.com/indexh.phpמדובר ספציפית בטיפול בביתי בת החמש אשר מאובחנת עם PDD, אמנם בתפקוד
שלום רב! לבעלי נתגלתה אתמול צהבת. נראה כי הסיבה לצהבת ויראלית. בבדיקות שנערכו אתמול בבי"ח נמצאה בעיה בתפקודי הכבד. האם יש בעיה לצום ביום כיפור? מה הדין במידה והוא מרגיש חולשה וכאבים במהלך הצום? בברכת גמר חתימה טובה.
במחלות כבד יכולה להיות בעיה בשמירת צום, לכן יש לפנות דחוף לרופא ולברר מהן הנחיותיו לאור המצב הרפואי הספציפי.
יש לשאול את הרופא אם די באכילה ושתיה לשיעורין או שלא, ולפעול על פי הוראותיו.
יש להסביר לרופא שבאכילה ושתיה לשיעורים ניתן לקבל במנות קטנות כמות נוזלים גבוהה מאד, וכן כמות מזון מוצק גדול, אך המנות קטנות וההפרש בין מנה למנה צריך להיות 9 דקות, כשלפי דרישת הרופא ניתן לרדת גם ל 4 דקות.
שלום רב,רציתי לשאול אם יש מניעה הלכתית לקבלת טיפול "אנרגטי" לפי שיטת נאדר בוטו.http://www.naderbutto.com/indexh.phpמדובר ספציפית בטיפול בביתי בת החמש אשר מאובחנת עם PDD, אמנם בתפקוד
האם יצא לך לשמוע על מישהו שממליץ על תרסיס STUD 100 כפיתרון לבעיה ההלכתית שבפליטה מוקדמת?אני מניח שאף אחד לא ימליץ על זה סתם כך,
לרב ד"ר הלפרין שלום! בימים אלו אנו חוקר קצת לעומק את נושא ה"הרגשה" האבודה של נשות ישראל בזמן קבלת הווסת. אודה לכבודו אם יוכל לענות
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.