שלום דוקטור,שבוע טוב. רצינו לשאול- עברנו בחודש שעבר טיפול שלא הצליח ואנחנו קצת מתלבטים אם להמשיך עם אותו רופא לפני השאיבה נצפו 9 ביציות, בפועל נשאבו 6 והופרו 5. הוחזרו 2 (שלא נקלטו) ולא הוקפא כלום אחרי שהרופא אמר לנו שהשאר לא התפתחו טוב.
אציין שיש לנו ילד וסבלתי מחזרת קשה לפני 4 שנים שפגעה בי קשות, כך שיש לי מאות תאי זרע בדגימה.
השאלה האם המספרים מספיק טובים כדי להשאר אצלו או לעבור לדוקטור אחר שרבים המליצו לנו עליו. ההבדל במחיר הוא בסביבות 3000 ש'ח.
נשמח מאד לתגובתך.
שבוע טוב.
In the current isolation mandated by governments and Poskim because of COVID2019 – what can be done for an individual that has a psychological condition
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.