אנחנו בטיפולי פוריות. הבעיה היא בעיית זרע. לפי ההנחיות אסור להמנע מיחסים לאורך זמן כי זה פוגע באיכות הזרע (למעלה משבועיים) וכן אסור לקיים יחסים 72 שעות לפני ההפריה כדי שתהיה כמות מספקת של זרע.
מסיבות כאלה ואחרות לא קימנו יחסים זמן רב יחסית ופספסנו את האפשרות לקיים יחסים ועכשיו אנחנו כבר אסורים ומיד לאחר מכן תהיה הפריה כך שלא יהיה חלון זמן ליחסים.
השאלה האם מותר להוציא זרע בלי יחסים בתנאים האלו כדי שהוא יהיה עם סיכוי טוב יותר להפרות?
מדובר בשאלה בנושאים חמורים, שבה כל פרט חיוני למתן פסיקה נכונה.
חסרים כאן נתונים מפורטים על טיפולי הפוריות שאתם עוברים.
יש הבדל אם מדובר, למשל, בIVF עם הכנה הורמונלית של השראת ביוץ, או שמדובר, למשל, בהזרעה עם מה שקרוי "השבחה" כלומר בחירת תאי זרע תקינים מתוך הזירמה. כמו כן חשוב לדעת בני כמה אתם, וכמה זמן אתם כבר נמצאים בטיפולי פוריות.
נשמח לענות אחרי קבלת הנתונים המפורטים.
אבי שיחי' ,קשיש חולה, נזקק ל"אנשור פלוס" ולאבקת "פרוג'ים"(תוסף חלבון) ע"פ הוראת דיאטנית. הוא עבר אספירציה הונשם והורדם והיה מאושפז חודש שלם בשל דלקת ריאות
שלום רב, בעלי סובל מזה כמה שנים מהפסקות נשימה בשינה ונחירות. הוא ישן עם מכשיר שנקרא C-PAP שמזרים אוויר מווסת לאפו וכך הוא לא נוחר
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.