יעוץ – היערכות לצמצום חילול שבת בבית חולים
שלום רב, אנחנו מעונינים לבקש מבית החולים בו אנו עובדות להערך לשבת מבחינה טכנולוגית כך שיהיה מינימום חילול שבת שלא לצורך. עם מי ניתן להתייעץ
באתר כיפה, שאלה מס' 109013
שלום וברכה! יש לציין כי הינכם עושים עבודת קודש. שאלתי ובקשתי היא כזו: לצערי, אני עוברת טיפולי פוריות אנחנו נשואים מזה שנתיים ללא הצלחה ובתקופה האחרונה הרופא המליץ לנו לעבור לטיפולי זריקות והזרעות הבעיה היא שלפעמים הרופא מחליט לפי הבדיקות שצריך לעשות את הטיפול בשבעת ימי הנקיים ואחרי הטיפול יש לקיים יחסי אישות במשך יומיים הבעיה היא שאני עדיין טמאה. מה עושים במצב כזה שמצד אחד רוצים שהטיפול יצליח ומצד שני רוצים לשמור על טהרת המשפחה כמו שצריך?! בקשתי השניה זה אם אפשר כמובן זה להיפגש עם רב שיוכל לתת לנו את ברכתו ויוכל להמליץ לנו על המשך לפי דעתו… תודה רבה.
השאלה איננה ברורה כנדרש.
כתבתם כי "אחרי הטיפול יש לקיים יחסי אישות.."
האם ניתן להיעזר בהזרעה מלאכותית במקום קיום יחסים לפני הטבילה?
לאחר קבלת ההבהרה ניתן יהיה לענות לשאלתכם.
שלום רב, אנחנו מעונינים לבקש מבית החולים בו אנו עובדות להערך לשבת מבחינה טכנולוגית כך שיהיה מינימום חילול שבת שלא לצורך. עם מי ניתן להתייעץ
http://biorgonomy.ios.st/Front/Pages/pages.asp?id=53875 שלום אני מאוד רוצה ללמוד תחום ברפואה אלטרנטיבית שנקרא ביו אנרגיה קראתי באתר שעוסק בתחום על הנושאים שלומדים וזה נשמע מאוד מעניין אך אני
הרב שלוםאפרת עברה לפני 4 חודשים ניתוח שרוול בריאטרי (קיצור קיבה)הנחיות הרופאה המנתחת לגבי יום כיפור מפורטות מטה. אודה לקבלת הנחיה ממך.גמר חתימה טובה.שוקי עברתי
בס"ד ברצוני לשאול שאלה הלכתית ורפואית: האם אדם שצריך לקחת נייר טואלט ולנגב את האמה אחרי שגמר עשיית צרכיו("קטנים") כיוון שממשיך לנטוף האם בן אדם
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.