צום בתחילת הריון
שלום וברכה , אני בתחילת הריון ( ראשון ) האם אני צריכה לצום היום ? תודה מראש א'
אני מתנדב במד"א איילון/י-ם,נוצר בעיה,לפעמים יש מקרים שאינם ממש דחופים(החולה היא בת)ושלחו את האמבולנס שלנו לשם,היינו צריכים לראות ולבדוק איברים מכוסים(יש לזכור,שהחולה היא בת). האם אני צריך לסרב ללכת/לטפל. תודה רבה לכבוד הרב.
לא כל כך הבנתי את נסיבות השאלה. אני חשבתי שאין לאיש מד"א סמכות לקבוע אבחנה ועל פיה להחליט לא להעביר חולה לחדר מיון. אם זה נכון, דהיינו שבכל קריאה חייבים להביא את החולה לרופא להחלטתו, אז עליך רק לרשום את תלונות החולה את התרשמותך בהסתכלות על מצבה, דופק ול"ד ולהביא אותה למיון. מאידך, אם טעיתי, ובסמכותך גם לקבוע שאיננה צריכה העברה למיון ודי לה לגשת לרופא המטפל שלה, אז כמובן מותר לך לבדוק אותה לפי הצורך כדי להחליט.
שלום וברכה , אני בתחילת הריון ( ראשון ) האם אני צריכה לצום היום ? תודה מראש א'
בס"ד לכבודהרב ד"ר הלפרין שליט"אוצוות המכון הנכבד נ"ימכון שלזינגרשלום לכת"ר להלן נתוני השאלה: אשתי דנה בת 36 ו – 9 חודשים נמצאת כרגע בהריון רביעי. נכון ליום
שלום רב, יש לי ילדה בת 4 חודשים ואני מניקה אותה באופן מלא. לפני כחודש ימים יצאתי לעבוד ימים מלאים וכמות החלב ירדה לי מאוד.
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.