כאבים בפי הטבעת של הגבר לאחר אישות
שלום רב! המון יישר כוח על מפעלכם החשוב והמיוחד!!! אני רוצה לשאול שאלה אבל אני מאוד מתבייש ואינני יודע, עם מי ניתן להתייעץ בנושא שכזה,
אני מתנדב במד"א איילון/י-ם,נוצר בעיה,לפעמים יש מקרים שאינם ממש דחופים(החולה היא בת)ושלחו את האמבולנס שלנו לשם,היינו צריכים לראות ולבדוק איברים מכוסים(יש לזכור,שהחולה היא בת). האם אני צריך לסרב ללכת/לטפל. תודה רבה לכבוד הרב.
לא כל כך הבנתי את נסיבות השאלה. אני חשבתי שאין לאיש מד"א סמכות לקבוע אבחנה ועל פיה להחליט לא להעביר חולה לחדר מיון. אם זה נכון, דהיינו שבכל קריאה חייבים להביא את החולה לרופא להחלטתו, אז עליך רק לרשום את תלונות החולה את התרשמותך בהסתכלות על מצבה, דופק ול"ד ולהביא אותה למיון. מאידך, אם טעיתי, ובסמכותך גם לקבוע שאיננה צריכה העברה למיון ודי לה לגשת לרופא המטפל שלה, אז כמובן מותר לך לבדוק אותה לפי הצורך כדי להחליט.
שלום רב! המון יישר כוח על מפעלכם החשוב והמיוחד!!! אני רוצה לשאול שאלה אבל אני מאוד מתבייש ואינני יודע, עם מי ניתן להתייעץ בנושא שכזה,
מה דין גלולת "היום שאחרי"? באלו תנאים אפשר להתיר? האם יש גלולות כאלו השונות הלכתית זו מזו?
I have just completed an acupuncture course and was wondering about the halakhic opinions on acupuncture and alternative medicine.
Dear Rabbi Halpern shlitaI hope this mail finds you well.I fondly recall our meetings some time again, and take the liberty to ask your assistance.There
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.