medical professional help with intemacy problems
Sholom I write to you on recomendation of Yoatzot.org. I would like to get in contact with a med. profesional that is frum Backround: I
שלום וברכה, רציתי לדעת האם יש סכנה לאשה שהיא בחודש התשיעי להריונה לטבול כשהמים של המקוה לא נקיים ואולי גם מזוהמים במקרים מסויימים שלא ניקו אותם. תודה.
בברכת התורה.
ג ל
המושג "לא נקיים" הוא מושג יחסי. יש הרואים כמים לא נקיים כל מים שטבלו בהם אחרים. במים כאלה אין סכנה בטבילה של מעוברות בריאות, דהיינו שההריון תקין, צואר הרחם סגור, ולא היתה ירידת מים. אם מדובר במים מזוהמים במובן רפואי, דהיינו שגדלים בהם אורגניזמים (כמו חיידקים) פתולוגיים – רצוי להמנע מטבילה בהם גם כשמדובר באדם בריא.
בתחום הביניים שבין שני המצבים קשה לתת הגדרה ממצה ומועילה, ולכן כעצה טובה מומלץ לעבור למקוואות אחרים בהם רמת ההיגיינה טובה, ויש רבים כאלה.
ניתן לקבל פרטים וכתובות על מקומות מתאימים אצל רבני הערים והיישובים, כמו גם במועצות הדתיות בכל הארץ. רשימת המקוואות באתר כיפה מכילה את פרטי ההתקשרות של המקוואות, השירותים הניתנים בהם ומדד של שביעות רצון.
כמו כן ניתן לתאם עם רוב הבלניות בארץ מועד טבילה זמן קצר אחרי החלפת המים.
Sholom I write to you on recomendation of Yoatzot.org. I would like to get in contact with a med. profesional that is frum Backround: I
מוסד "נחלת שלמה" בירושלים nahalat.shlomo@laposte.net שאלו אותנו שתי שאלות: 1. גבר בשנות החמישים לחיו שלעולם לא נישא סובל מבעיות אין אונות (פסיכולוגיות לא פיזיות). במצב
שלום וברכה כבוד הרב אבינר כתב במאמרו בתמיהה: "לא נשתמש בחשמל – שמא יש בו קרינה מזיקה. גם אם הדבר טרם נתגלה – לכשיתגלה זה
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.