השלום והברכה.לפני כחודש עברתי ניתוח לכריתת רחם.בזמן האישפוז בביה"ח הייתי במחזור ואז לאחר כמה ימים עברתי את הניתוח. האם עליי לטבול במקווה ואם כן ,מתי? אשמח אם תוכלו לחזור בהקדם. יום טוב.
יש לספור שבעה נקיים ואז לטבול בברכה.
ייעוץ גנטי – האם יש חובה ע"פ ההלכה ללכת לייעוץ גנטי להיבדק בקשר לנשאות הגן האחראי על מחלת הנטיגטון. (מחלה סופנית) אם אב לא רוצה
בוקר טוב, לא הצלחתי למצוא ברשימת התרופות של קופות החולים התייחסות לכשרות בכלל ולפסח בפרט למסטיקים המשמשים לגמילה מעישון מסוג nicotinell. כיצד ניתן לברר את
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.