שלום. אני נשואה כמעט 4 חודשים, יתכן כי אני ממהרת במקצת אבל אני מעדיפה לדעת את האפשרויות הניצבות בפני כאשר אחליט לפעול. לפני החתונה (אשר הייתה באוקטובר) לקחתי 2 וחצי חפיסות של גלולות מסוג פמינט, אשר הבנתי שהן במינון מאוד נמוך מהמקובל.
אני יודעת שישנה אפשרות ששלושה חודשים לאחר הפסקת הגלולות (שהייתה מיד אחרי החתונה) לא ניתן להיכנס להריון. מאז ניסיתי למדוד לעצמי את החום כדי לדעת מהו יום הביוץ שלי (דבר שלא הצליח כי הייתי חולה וחום גופי השתנה מיום ליום) והחל לדגור אצלי החשש כי יום הביוץ יוצא במהלך שבעת הימים הנקיים. במידה וכן, רציתי לדעת מהן האפשרויות שעומדות על מנת לטפל בבעיה.
תודה רבה
אפשרויות הטיפול בביוץ מוקדם הן מגוונות, עם אחוז הצלחה גבוה, וכבר פרטנו אותם בתשובות לשאלות קודמות (הזמינות במאגר התשובות של המכון).
אמנם משאלתך נראה שעדיף שתקחי פסק זמן של לפחות 6-9 חודשים, בו תמנעי מדאגה ומכוונה להיכנס להריון, אלא תנהלי את חיי הזוגיות שלכם ברמה של מערכת היחסים ביניכם, בלא הקדשת מחשבה לזירוז הכניסה להריון. הנסיון הרפואי (המוסבר גם פיזיולוגית) מראה שגישה זו תגדיל את סיכוייכם להקים משפחה בהקדם.
שלום רב, לרעייתי ולי 2 בנים בגילאי 3 ו-1. בעקבות כאבים באזורים פנימיים שחשה אשתי, היא נבדקה אצל גינקולוג ומיילד מומחה שקבע שיש לה ציסטה
נכבדי שלום רב, אישתי נמצאת בשבוע 15 להריון. כבר בשבוע ה-4-5 להריון החלו להופיעה כתמים קטנים מאוד של דם על הפדית.הרופא נשים אמר לה שהופעת
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.