לימוד רפואה אלטרנטיבית – טיפול במגע וצניעות
שלום רב! ברצוני להתחיל ללמוד "אוסטיאופטיה" (רפואה אלטרנטיבית/טבעית) והטיפול באנשים חייב במגע. אני לא יודע אם אמצא אח"כ עבודה לטיפול לגברים בלבד. האם יש היתר
בס"ד.
אדם מבוגר סובל מטחורים, ואינו יכול לנגב לאחר יציאה אלא על ידי שטיפה במים חמים, כך לפחות לפי טענתו. כאשר הוא מתארח בבית מלון והמים החמים מתחממים על ידי חשמל, הוא שואל כיצד ינהג?
אינני מבין את השאלה. אם המים חוממו באיסור אז אין היתר להשתמש בהם ובמיוחד במקרה זה כי אינני רואה שום הבדל בין ניגוב עם מים קרים לבין ניגוב עם מים חמים. אם בכל זאת הוא זקוק למים חמים, יעמיד דוד מים חמים על פלטה של שבת (לפני שבת) או ימלא טרמוס עם מים חמים לפני שבת.
צריך להיזהר לא לשתמש בנייר או בד רטוב כדי לנגב כי יש בזה איסור של סחיטה.
שלום רב! ברצוני להתחיל ללמוד "אוסטיאופטיה" (רפואה אלטרנטיבית/טבעית) והטיפול באנשים חייב במגע. אני לא יודע אם אמצא אח"כ עבודה לטיפול לגברים בלבד. האם יש היתר
שלום וברכה! רציתי לדעת מה יחס ההלכה לגבי תרומת איברים לפני/ אחרי המוות ואם כן, דרך איפה מומלץ לעשות זאת. תודה
שלום רב. כדי לשמור על ערכי לחץ דם מאוזן אני חייב לקחת תרופות פעמיים ביום, בשעות בבוקר ובערב. שאלתי לגבי יום כיפור בבוקר. האם אני
פדיון הבן הנני אם חד הורית אשר ילדה בן מתרומת זרע לתורם אנונימי יהודי ההזרעה בוצעה בבית חולים ממשלתי בארץ האם אני מחוייבת לבצע פדיון
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.