זמן הביוץ וזמן הוסת
שלום וברכה, נא לא לפרסם באתר אני נשואה שנתיים וחצי.ילדתי את בתי הראשונה כעבור כ-9 חודשים מהחתונה ב"ה.לקחתי סרז'ט במשך כ8 חודשים ואח"כ אורטו-סיקלן במשך
למדתי בעיון את תשובת הרב הלפרין בענין חזרה מתורנות ע"י נהג גוי בשבת בסוף דבריו מציין הרב בשם הגרש"ז שכל ההיתר הוא בתנאי שבית החולים עושה מאמצים לשמירת השבת . בנידון דידן אשתי רופאה בבית חולים סורוקה והבדיל מבית חולים שערי צדק אין שם התייחסות לשמירת השבת האם התשובה שונה במקרה כזה .
כל עוד מדובר על נהג גוי – גם בבית החולים סורוקה מותר לחזור עם הנהג הגוי הביתה בשבת מהתורנות.
שלום וברכה, נא לא לפרסם באתר אני נשואה שנתיים וחצי.ילדתי את בתי הראשונה כעבור כ-9 חודשים מהחתונה ב"ה.לקחתי סרז'ט במשך כ8 חודשים ואח"כ אורטו-סיקלן במשך
I would appreciate communication with you regarding what is the latest in the Halacha regarding terminal patients. I was previously the Head of the Radiation
מבין שני הסבים של תינוק, מי לפי ההלכה אמור לשמש כסנדקו של התינוק?
Dear Rabbi Dr. Halperin, I saw your name in the book “In the Pathways of Maimonides.” I wonder if you would please help me on
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.