כשרות טינקטורות ברפואה סינית
שלום לרבני המכון. אני סטודנט לרפואה סינית , וכעת אני בשלב הסטאז' שלי. במסגרת זה , אני גם מכין פורמולות צמחים למטופלים שלי (הפורמולות יעילות
לרב שלום רב, שמי רענן מכ"ס. החלטתי לשאול שאלה שקשה לי להאמין שיש עליה תשובה.אך לפני השאלה תרשי לי להקדים ולומר מס' מילים. אני ואישתי חזרנו בתשובה כבר קרוב לשנה. התהליך התבצע בתהליכים משמירת שבת ועד טהרת המשפחה, שמירת החגים והידוק בהלכות. אישתי קיבלה על עצמה כיסוי ראש בשישי-שבת מה שלא האנמתי שהיא תסכים. אני הולך לשיעורי תורה,משתדל בכל כוחי לשנות את מידותיי על מנת שלא יהיה חלילה חילול השם. הלכנו לרבנים ושום דבר לא עזר. אישתי מתמודדת מול משפחתה החילונית באומץ ובנחישות כי אורך חייה החדש הוא הנכון…אך עד ש…לאישתי היה איחור במחזור והיינו בטוחים כי היא נקלטה. היום היא קיבלה מחזור…והיא התחילה לבכות ואמרה לי:"אני רוצה לרדת מהדרך"…"למה אני צריכה להמשיך והאבק עם המשפחה שלי, לא לראות חברים בשבת… אם קדוש ברוך הוא לא מושיע ומתרחק ממני…". כבוד הרב בנוסף לכל זה פיטרו אותה ממקום העבודה שלה לפני חודש בערך ושנינו מובטלים. כבוד הרב מה אני צריך לומר או לעשות? למה בורא עולם לא מושיע? שיננו את עולמנו ב-180 מעלות. ועדין לא רואים ישועות אלא רק ייסורים על גבי ייסורים. אני מפחיד לאבד את בורא עולם אני אוהב את היהדות אנא עזור לי!!! רענן.
רענן היקר
היום התברר לי כי טרם קבלת תשובה לשאלתך החשובה, ואני מתנצל על כך.
האם שאלתך עדיין אקטואלית?
אשמח לשמוע ממך.
הרב ד"ר מרדכי הלפרין.
שלום לרבני המכון. אני סטודנט לרפואה סינית , וכעת אני בשלב הסטאז' שלי. במסגרת זה , אני גם מכין פורמולות צמחים למטופלים שלי (הפורמולות יעילות
היום עשיתי שטיפת רחם – הדבר היחיד שגורם לי להיכנס להריון. אני ילדתי לפני 11 חודשים אחרי ששמונה וחצי שנים לא הצלחתי להיקלט ו/או היו
אני חוזרת על שאלה ששאלתי לפני יומיים ולא נענתה. אני בהריון. ביוה"כ אהיה בשבוע 25. זהו הריון חמישי, כאשר שניים מתוך ארבעה הריונות קודמים הסתיימו
שמי ***, סטודנט שנה א' למשפטים פניתי אליכם בעבר והייתם לי לעזר רב שאלתי היא: האם יש לכם חומר או שתוכלו להפנות אותי לחומר בנושאים
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.