kohen and a member of hatzolah
kohen and on being a member on hatzolah , and going into hospitals
לרב שלום רב, שמי רענן מכ"ס. החלטתי לשאול שאלה שקשה לי להאמין שיש עליה תשובה.אך לפני השאלה תרשי לי להקדים ולומר מס' מילים. אני ואישתי חזרנו בתשובה כבר קרוב לשנה. התהליך התבצע בתהליכים משמירת שבת ועד טהרת המשפחה, שמירת החגים והידוק בהלכות. אישתי קיבלה על עצמה כיסוי ראש בשישי-שבת מה שלא האנמתי שהיא תסכים. אני הולך לשיעורי תורה,משתדל בכל כוחי לשנות את מידותיי על מנת שלא יהיה חלילה חילול השם. הלכנו לרבנים ושום דבר לא עזר. אישתי מתמודדת מול משפחתה החילונית באומץ ובנחישות כי אורך חייה החדש הוא הנכון…אך עד ש…לאישתי היה איחור במחזור והיינו בטוחים כי היא נקלטה. היום היא קיבלה מחזור…והיא התחילה לבכות ואמרה לי:"אני רוצה לרדת מהדרך"…"למה אני צריכה להמשיך והאבק עם המשפחה שלי, לא לראות חברים בשבת… אם קדוש ברוך הוא לא מושיע ומתרחק ממני…". כבוד הרב בנוסף לכל זה פיטרו אותה ממקום העבודה שלה לפני חודש בערך ושנינו מובטלים. כבוד הרב מה אני צריך לומר או לעשות? למה בורא עולם לא מושיע? שיננו את עולמנו ב-180 מעלות. ועדין לא רואים ישועות אלא רק ייסורים על גבי ייסורים. אני מפחיד לאבד את בורא עולם אני אוהב את היהדות אנא עזור לי!!! רענן.
רענן היקר
היום התברר לי כי טרם קבלת תשובה לשאלתך החשובה, ואני מתנצל על כך.
האם שאלתך עדיין אקטואלית?
אשמח לשמוע ממך.
הרב ד"ר מרדכי הלפרין.
kohen and on being a member on hatzolah , and going into hospitals
כבוד הרב הדוקטור שלום אני מתחילה לימודי רפואה ויש לנו דיסקציות, יש לי מספר שאלות א. האם מותר לנתח גופת גוי? ב. הבנתי מהסתכלות באתר
שלום רב הנני בשבוע 20 להריוני ב"ה. מתחילת ההריון-נמצאה המטומה בשבוע 6 ונמצאת בשמירת הריון עקב דימומים חזקים ואיום של"הפלה מאיימת". הדמומים חזרו שנית בשבוע
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.