בחירת מין הילוד אצל אם נשאית המופיליה
שלום, אני עושה עבודה על המופיליה. רציתי לדעת האם מותר לבחור את מין הילוד אם האמא נשאית. תודה רבה
אני נשואה כארבע שנים. יש לי ב"ה שני ילדים מקסימים. אנו מתפרנסים בכבוד וטוב לנו. אודה על האמת חיינו לחוצים ועמוסים (מה שברור לי שמוסיף לענין) אך סה"כ טוב לנו. יש לציין כי עיקר נטל הבית נופל עלי בנוסף לעבודה לחוצה ומרוחקת מהבית. עד זמן קצר מאד לפני נישואיי חשבתי לתמימותי,כי מקיימים יחסי אישות רק כשרוצים להביא ילדים. כשהתברר לי שלא הייתי ממש בשוק. כל הענין בכללו די הימם אותי, והתקשתי להתחבר אליו. (בכל הנוגע לענין תמימותי מגיעה לכדי טיפשות). במשך השנים היו עליות וירידות – כתלות בהריון והנקה – אבל לא רק. עם הזמן(בעיקר לפני 10 חודשים שבני נולד) החשק שלי דועך, והתדירות נמוכה. לבעלי קשה מאד ואני מרגישה עם זה ממש רע. לי מספיק פעם בחודש. אני מודעת לכך שהבעיה היא בי. אני אובדת עצות. אני רוצה להתמסר לו כל כולי, אך לא מסוגלת. מה עלי לעשות? הוא סובלני מאד, טיפוס אדיב וסלחן. אין לי טענה אליו מלבד העומס שמוטל על כתפי שחלק באשמתו.
מדובר בבעיה ידועה, המחמירה בדרך כלל בתקופת ההריון ו/או ההנקה.
אם הבעיה מפריעה גם בתקופות אחרות – ממולץ לפנות ליעוץ מקצועי.
תוכלי לפנות למכון פוע"ה טל 02-6515050 בשעות העבודה ולהתיעץ עם רבני המכון על יעד הפניה ליעוץ.
שלום, אני עושה עבודה על המופיליה. רציתי לדעת האם מותר לבחור את מין הילוד אם האמא נשאית. תודה רבה
לרב ד"ר הלפרין שלום,אני מבקש להיוועץ בך לגבי אבי, מאיר חובב (אמי ע"ה הייתה מיודדת עם אמך).אבי, בן 82, חולה פרקינסון במצב קשה (סיעודי מלא),
שלום לכבוד הרב. כיצד עליי לנקות שיניים תותבות לפסח? יש לציין שהשיניים אינן בוואקום, אלא פלטה פשוטה זמנית העדויה מחוט ברזל, שעליו מודבקות השיניים. אופי
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.