בשנים האחרונות קיימת חרדה וחשש בזמן קיום מצוה מפני פליטה מוקדמת, והפלטות האלו אינם יורה כחץ אלא פליטות. ולכן ממהרים לקיים את המצוה גם לפני שיש מוכנות פיזית מספיקה, כדי לא להכשל באיסור מוז"ל. מצש שני המהירות עצמה גורמת שאין מספיק קושי וממיל לפעמים תוך כדי הניסיון כבר יש פליטה. ויש כאן פרדוקס, כי להמתין חוששים מפליטה, ואם ממהרים ואין מספיק קישוי זה עצמו יותר פליטה לפעמים – שהרי לא מצליחים לבצע בהעדר קישוי מספיק. כייצד רצוי לנהוג בכל זה ? שאלה נוספת, מי שכאשר בועל אינו יורה כחץ, האם זה ראוי להולדה. האם קיים מצוה, האם זהנ בעיה רפואית, או שבגיל 40 ומעלה זה אצל כולם כך. ( ויותר קשה, שבמקרי אונס בלילה אחת לחצי שנה כן היה יורה כחץ. זאת אומרת שיש מסוגלות איך שהוא, אז היכן הבעיה ?) ובריצור האם בגיל מסויים זה נורמאלי שכל הבעילות אין בהם יורה כחץ, אלא סוג של פליטה.
שלום הרבפנתה אלי אשה שמאז שהיא נערה סבלה משחלות פוליציסטיות.עד החתונה היא לקחה כל הזמן גלולות.היא התחתנה לא מזמן, והפסיקה לקחת גלולות כדי להכנס להריון.היא
I found your site on the internet. I want to ask you, if you can answer that. There is a religious request to give sexual
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.