שלום
אני רוצה לשאול בבקשה:
ביום שני האחרון קיבלתי מחזור ואני שותה איקקלומין בגלל מיעוט ביציות כך גם נכנסתי להיריון בבני דוד – הוא בן 3. אני נשואה כ 9 שנים. אני שותה את הכדורים מהיום החמישי למחזור, והרופא אמר לי שאני צריכה להיות עם בעלי ביום ה 12 ו 14 ו 16 אבל אני טובלת ביום ה13 או ה14 מה לעשות? ביום ה12 יש עוד קצת כתמים
א. שאלתך שאלה חשובה מאד, אך חסרים כאן פרטים מהותיים. השאלה העיקרית היא: האם הרופא שהמליץ על יחסים ביום ה-12 , האם בדק את מועד הביוץ, או שבלא בדיקה המליץ על הימים האלה לכסות את כל האפשרויות?
ב. כמו כן לא ברור לנו נושא הכתמים והאיחור של הטבילה. כדאי מאד שתתייעצי עם רב באופן אישי, ואם אין לך רב אישי, כדאי שתתיעצי עם אחד מרבני פוע"ה המומחים בסוגיא, בטלפון 15-99-505022
שלום. מקווה שזה המען המתאים אני מתענה פעם בחודש. מפסיקה לחיות. לא יכולה לנסוע לשום מקום, לא יכולה לטייל, לעבוד. (אני בת 16) אני שקלתי
לאחר התייעצות עם גורמים הלכתיים, לצורך IVF נתבקשנו למסור זרע ביום השאיבה, כנהוג. מכיוון שתהליך נתינת הזרע בזמן מדוייק בשעות רעות בבוקר הוא דבר שכבר
לרב שלום, לפי מה שהבנתי בתשובות בפורום, ניתן לקחת כדור נגד כאב ראש ללא מים בצום. במידה ולא ניתן לקחת את הכדור ללא מים ומרגישים
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.