לא מזמן התארסתי. לצערי, בעבר ארוסי ואני לא שמרנו על ההלכה, וקיימנו יחסי אישות מלאים, פעמים ספורות. היום כשאנחנו עומדים להתחתן אנחנו רוצים לשמור על הלכות נידה ולהקים בית יהודי כשר. רצינו לשאול האם בליל הכלולות עלינו לפרוש זה מזו לאחר מעשה ולשמור על ההרחקות. מאחר שזו לא הפעם הראשונה שלנו- זה נראה מוזר. אני אשמח אם תשלחו לי תשובה במייל, אין צורך לפרסם את התשובה אם זה לא מתאים לאתר שלכם… תודה רבה! תודה רבה!
אין חובה לפרוש אחרי ביאה ראשונה כאשר הכלה איננה בתולה.
אני נוטלת גלולות למניעת הריון כחצי שנה ורציתי לדעת האם יש בעיה להכנס חהריון ישר אחרי סיום השימוש בהם או שמא יש לחכות תקופה מסוימת.
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.