משחה בראש השנה
בס"ד שלום רב, בעקבות רגישות בעור, אני מטופלת בכדורי אנטיביוטיקה ובמשחה אנטיביוטית במשך כחודשיים. האם מותר ליטול כדורים אלה בראש השנה? האם מותר למרוח את
לפני כחצי שנה אולי יותר אישתי שמה התקן תוך ריחמי אולי מירנה? ומאז ימי הנדה מתארכים יתר על המידה אני כותב היום כיוון שזה עבר לדעתינו כל גבול סביר. בתאריך ו' תמוז תשס"ז אישתי קבלה ועד היום היא לא מצליחה לספור ימים נקיים תמיד מופיעה דימום ולפעמים הדימום לא קטן אני מקווה שהיום הערב כ"ג תמוז היא תתחיל לספור נקיים אם גם תצילח אזי בכ"ט תמוז תגש למקווה וכבר בו' אב מגיע המחזור הבא וגם ט' אב האסור בביאה. מה עלינו לעשות? זה לדעתי מקרה יוצא דופן? אנו נשואים מעל 10 שנים ולנו 7 ילדים בנים ובנות . בגלל הנושא איני יודע אם כדאי לפרסם זאת באתר ואם החלטתם שכן בוודאי תנסחו זאת בצורה יותר צנועה.
תודה מ. ש.
א. אין כאן פיתרון מיידי.
ב. מומלץ שתחליפי את ההתקן לכזה שאיננו גורם לרמה כזו של דימומים. ההתקן המומלץ הוא ה GyneFix, שיש צורך בהכשרה מיוחדת להתקנתו, ולא כל רופאי הנשים עברו הכשרה זו.
הרופא בעל הניסיון הרב ביותר בהתקנת הGyneFix הוא ד"ר אורי לוי, טלפון 04-675-0856. תוכלי לשמוע ממנו גם הסברים נוספים.
בס"ד שלום רב, בעקבות רגישות בעור, אני מטופלת בכדורי אנטיביוטיקה ובמשחה אנטיביוטית במשך כחודשיים. האם מותר ליטול כדורים אלה בראש השנה? האם מותר למרוח את
שלום רב, בתשעה באב אהיה חודש ושבוע אחרי ניתוח שרוול. הרופאה טוענת שבשנה הראשונה אסור לצום כלל, ובשנה השנייה צריך לשתות מים בשיעורים. זאת ההנחיה
בס"ד שלום! האם מותר ליטול ידיים בשירותים?! האם זה משנה כאשר השירותים הם בעלי כמה תאים או חדר אחד רגיל? תודה מראש.
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.