צום בטרימסטר ראשון להריון
אשה בחודש ברביעי להריונה (הריון ראשון) , שאיננה מוגדרת בסיכון, אבל צמה בדרך כלל באופן מאד קשה (חולשה, הקאות וכדו`), האם אפשר להקל לעניין הצום
לפני כחצי שנה אולי יותר אישתי שמה התקן תוך ריחמי אולי מירנה? ומאז ימי הנדה מתארכים יתר על המידה אני כותב היום כיוון שזה עבר לדעתינו כל גבול סביר. בתאריך ו' תמוז תשס"ז אישתי קבלה ועד היום היא לא מצליחה לספור ימים נקיים תמיד מופיעה דימום ולפעמים הדימום לא קטן אני מקווה שהיום הערב כ"ג תמוז היא תתחיל לספור נקיים אם גם תצילח אזי בכ"ט תמוז תגש למקווה וכבר בו' אב מגיע המחזור הבא וגם ט' אב האסור בביאה. מה עלינו לעשות? זה לדעתי מקרה יוצא דופן? אנו נשואים מעל 10 שנים ולנו 7 ילדים בנים ובנות . בגלל הנושא איני יודע אם כדאי לפרסם זאת באתר ואם החלטתם שכן בוודאי תנסחו זאת בצורה יותר צנועה.
תודה מ. ש.
א. אין כאן פיתרון מיידי.
ב. מומלץ שתחליפי את ההתקן לכזה שאיננו גורם לרמה כזו של דימומים. ההתקן המומלץ הוא ה GyneFix, שיש צורך בהכשרה מיוחדת להתקנתו, ולא כל רופאי הנשים עברו הכשרה זו.
הרופא בעל הניסיון הרב ביותר בהתקנת הGyneFix הוא ד"ר אורי לוי, טלפון 04-675-0856. תוכלי לשמוע ממנו גם הסברים נוספים.
אשה בחודש ברביעי להריונה (הריון ראשון) , שאיננה מוגדרת בסיכון, אבל צמה בדרך כלל באופן מאד קשה (חולשה, הקאות וכדו`), האם אפשר להקל לעניין הצום
בס"ד ברצוני לשאול על ויטמנים של חברת "מנטק". אין לי כוונה להשתמש במוצרים בפסח, אך אני רוצה למכור לגוי. המוצר האחד שמו AMBROTOSE. השני PHYT-ALOE
שלום רב, אני כותב בהמשך לתשובה של הרב ד"ר הלפרין שליט"א לשאלה שלי מלפני מס' חודשים (משום שרק עכשיו גיליתי שקיבלתי את התשובה כבר לפני
שלום רב הנני בשבוע 20 להריוני ב"ה. מתחילת ההריון-נמצאה המטומה בשבוע 6 ונמצאת בשמירת הריון עקב דימומים חזקים ואיום של"הפלה מאיימת". הדמומים חזרו שנית בשבוע
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.