ראיית דם ללא הרגשה
אשתי ראתה דם ללא הרגשה כלל, והייתה צריכה לשים תחבושת לספיגה, יש לציין כי היא מניקה ולא קיבלה מחזור כבר למעלה משנה ופעם אחרונה הייתה
לפני כחצי שנה אולי יותר אישתי שמה התקן תוך ריחמי אולי מירנה? ומאז ימי הנדה מתארכים יתר על המידה אני כותב היום כיוון שזה עבר לדעתינו כל גבול סביר. בתאריך ו' תמוז תשס"ז אישתי קבלה ועד היום היא לא מצליחה לספור ימים נקיים תמיד מופיעה דימום ולפעמים הדימום לא קטן אני מקווה שהיום הערב כ"ג תמוז היא תתחיל לספור נקיים אם גם תצילח אזי בכ"ט תמוז תגש למקווה וכבר בו' אב מגיע המחזור הבא וגם ט' אב האסור בביאה. מה עלינו לעשות? זה לדעתי מקרה יוצא דופן? אנו נשואים מעל 10 שנים ולנו 7 ילדים בנים ובנות . בגלל הנושא איני יודע אם כדאי לפרסם זאת באתר ואם החלטתם שכן בוודאי תנסחו זאת בצורה יותר צנועה.
תודה מ. ש.
א. אין כאן פיתרון מיידי.
ב. מומלץ שתחליפי את ההתקן לכזה שאיננו גורם לרמה כזו של דימומים. ההתקן המומלץ הוא ה GyneFix, שיש צורך בהכשרה מיוחדת להתקנתו, ולא כל רופאי הנשים עברו הכשרה זו.
הרופא בעל הניסיון הרב ביותר בהתקנת הGyneFix הוא ד"ר אורי לוי, טלפון 04-675-0856. תוכלי לשמוע ממנו גם הסברים נוספים.
אשתי ראתה דם ללא הרגשה כלל, והייתה צריכה לשים תחבושת לספיגה, יש לציין כי היא מניקה ולא קיבלה מחזור כבר למעלה משנה ופעם אחרונה הייתה
בס"דשלום,אני שלושה חודשים לאחר לידה קיסרית (חירום) ועדין לא התנקתי.הרב שולל כל הזמן את הבדיקות ואומר כי הן טמאות.הרופא אומר שזה יתנקה מעצמו ואין מה
!שלום שלום רב! אני בהריון שבוע 35. בשבוע 32 התברר כי בטן העובר קטן מאוד (פער של שבועיים וחצי-שלוש). הייתי במעקב גלידה רציף שכלל מוניטור
שאלת המשך (משאלה #2055) לגבי צניעות בלימוד פיזיותרפיה: כמרצה לפיזיותרפיה יש לי השגה לגבי פסק דינך, מטרת החשיפה בלמודי הפיזיותרפיה היא לשפר את יכולתו של
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.