דימום שלא בזמן נידה
האם אפשר לתלות את הדימום שמופיע לפעמים יום-יומיים אחרי הטבילה באקטרופיון שמדמם למגע (כדברי הרופא) או בהת"ר,כאשר המחזור מדויק ומסודר מאד,גם מבחינת מחזוריות הופעתו וגם
אני כחודש וחצי אחרי לידה. יש לי ב"ה שלושה ילדים קטנים וברצוני לעשות התקן. אני חוששת מאוד מדימומים , היות ולאחר הלידות הקודמות היו לי דימומים לא סדירים ללא קשר לנטילת גלולות וכד' (אולי כתוצאה מהנקה, גם כיום אני מניקה מלא).
אשמח אם תתנו לי טלפונים של אנשים מומחים בעניין ההתקן, כי אני רוצה להיות רגועה ולא לעשות זאת אצל הרופא של הקופ"ח.
חודש טוב ותודה רבה,
התקן מסוג גינפיקס (GyneFix) הוא ההתקן הגורם פחות לדימומים.
אבל רק מיעוט מרופאי הנשים עברו את ההכשרה המיוחדת הנדרשת להתקנתו.
פרטים נוספים על התקן זה תוכלי לקבל אצל דר' אורי לוי,
טל: 04-675-0856
האם אפשר לתלות את הדימום שמופיע לפעמים יום-יומיים אחרי הטבילה באקטרופיון שמדמם למגע (כדברי הרופא) או בהת"ר,כאשר המחזור מדויק ומסודר מאד,גם מבחינת מחזוריות הופעתו וגם
אני מעוניין ללמוד רפואה ומאוד מתעניין בתחום של רפואת נשים האם יש בעיה הלכתית בזה או עדיף להמנע וללכת לתחום אחר ברפואה _____________________________________________________________ תגובה תודה
אני בהריון שמיני. בשבוע 31 העובר שלי היה במצג ראש בשבוע 34 במצג עכוז בשבוע 37 חזר למצג ראש כעת בשבוע 39+5 אתמול היה במצג
שלום רב יש לי בעיה קטנה אני אמורה להיבדק אצל אורטופד שיחווה דעה על הגב שלי. באותו מכון שנשלחתי אליו באזור מגוריי ישנם רק רופאים
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.