צום בטרימסטר ראשון
בס"ד שלום רב, אשתי, בת 35, תהיה בע"ה בשבוע העשירי להריון ביום הכיפורים הקרוב. מדובר בהריון לאחר שתי לידות ולמיטב ידיעתנו ההריון תקין. הריון קודם
שלום וברכה הוצע לי לעשות מחקר המשלב התערבות בהתפתחות עובר של תרנגולת באופן כזה שהתאים האמורים להצמיח את תאי העצב (או השריר, ראה בהמשך) בזרוע יוחלפו כך שיצמיחו עצב (או שריר) של שליו. כלומר שבסוף יתקבל עוף שהשרירים והעצבים בזרוע שלו הם ממקור שונה (כלומר שריר של תרנגול ועצב של שליו או הפוך). המטרה היא לבדוק האם חומר מסוים שמופרש אל הםינפםה עצב-שריר מופרש מהעצב או מהשריר (לצורך מחקר רפואי). השאלה היא האם יש בזה בעיה הלכתית. אני מקווה שהשאלה ברורה. אם חסר מידע או שהשאלה לא ברורה אנא כתבו לי מה חסר וכד' כדי שאוכל לבדוק זאת (אם תוכלו לצרף גם מספר טלפון – אולי זה יהיה נוח יותר להסביר בטלפון. אך בכל אופן כדאי שתכתבו לי אם חסר מידע כדי שאוכל לנסות לברר את זה מראש) תודה רבה
אינני רואה בעיה הלכתית בניסוי המתואר כאן.
בס"ד שלום רב, אשתי, בת 35, תהיה בע"ה בשבוע העשירי להריון ביום הכיפורים הקרוב. מדובר בהריון לאחר שתי לידות ולמיטב ידיעתנו ההריון תקין. הריון קודם
האם צריך, רצוי, או אסור להשתמש בכתבנים בשבת שאינם יהודים, כשמדובר בחדר מיון של בית חולים?
ב"ה.שלום וברכה,אני סובל ממחלת הדיכאון ולוקח כבר כמה שנים 2 תרופות וב"ה אני מתפקד כמו שצריך.ביום אני לוקח פרוקסטין מפה Paroxetin-Mepha בלילה אני לוקח רמרון Remeron®
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.