לקיחת קומדין
אני סובלת מקריש באיזור האגן ב-DFV וורידים נוספים לאחר ניתוח קיסרי לפני כמעט שנתיים. כרגע מטופלת בקומדין וקלקסן עד לייצוב ה-INR(לאחר בדיקות שהצריכו מעבר לקקלקסן).
שלום וצהריים טובים! ברצוני לשאול שאלה בנושא מד"א. אבי פרופ' למחלות לב. רופא ידוע, ואחי מתנדבת כבר כמה שנים במגן דוד אדום!. אני לומדת בכיתה י' בצביה הרצליה. יש לנו בבית ספר מחויבות אישית, אחת האפשרויות זה מד"א. הנושא מאוד מעניין אותי, ויש לי שם חברים רבים, גם לא מבית סיפרי, הבעיה הוא שזה מעורב, אני הייתי בבית ספר יסודי מעורב, ועכשיו אני בבית ספר לבנות. לי לא מריעה להיות בחברה מעורבת אם אני שומרת נגיעה. אני רוצה ללכת לשם מכיוון שהרפואה מ אוד מעניינת אותי והיית רוצה לעשות משמרות על האמבולנס, אבי חושב שזה רעיון טוב אבל אחי לא רצה כל כך בגלל שזה מעורב, אשמח לקבל תשובה חיובית!אם ללכת או לא
יום טוב
לא ניתן לענות לשאלה זו ללא הכרות אישית של הרב הפוסק עם השואל/ת.
לכן מומלץ שתפני לרב פוסק מובהק המכיר אותך ואת בני משפחתך.
אני סובלת מקריש באיזור האגן ב-DFV וורידים נוספים לאחר ניתוח קיסרי לפני כמעט שנתיים. כרגע מטופלת בקומדין וקלקסן עד לייצוב ה-INR(לאחר בדיקות שהצריכו מעבר לקקלקסן).
ב"ה נישאנו ב"ה לפני כמה שנים, ועדיין לא נושענו בזש"ק, אנו אוחזים באמצע סדרת טיפולי השבחת זרע,החודש יוצא שצריכים להזריק את הזרע לתוך הרחם לפני
בעלי סובל מאימפוטנציה מזה קרוב לשנתיים.(בן 40) הוא מתבייש לפנות לרופא המשפחה ומתעקש לפנות רק אליכם. אולם כבר כמה חודשים אינו מצליח לקבוע פגישה עם
האם אתה יודע על מאמר/תשובה שעוסק בשאלה ביחס לטיפולי פוריות השונים האם יש הבחנה בין ילד ראשון ושני לבין ילדים נוספים. טיפולי פוריות שונים ויחס
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.