צליאק – כללים
שלום רב, לאחרונה אובחנתי כחולה צליאק. אני מניח שאין צורך לפרט בפניכם אודות המחלה אך רק אזכיר שחולי צליאק רגישים לגלוטן ואינם יכולים לאכול מוצרים
שלום וצהריים טובים! ברצוני לשאול שאלה בנושא מד"א. אבי פרופ' למחלות לב. רופא ידוע, ואחי מתנדבת כבר כמה שנים במגן דוד אדום!. אני לומדת בכיתה י' בצביה הרצליה. יש לנו בבית ספר מחויבות אישית, אחת האפשרויות זה מד"א. הנושא מאוד מעניין אותי, ויש לי שם חברים רבים, גם לא מבית סיפרי, הבעיה הוא שזה מעורב, אני הייתי בבית ספר יסודי מעורב, ועכשיו אני בבית ספר לבנות. לי לא מריעה להיות בחברה מעורבת אם אני שומרת נגיעה. אני רוצה ללכת לשם מכיוון שהרפואה מ אוד מעניינת אותי והיית רוצה לעשות משמרות על האמבולנס, אבי חושב שזה רעיון טוב אבל אחי לא רצה כל כך בגלל שזה מעורב, אשמח לקבל תשובה חיובית!אם ללכת או לא
יום טוב
לא ניתן לענות לשאלה זו ללא הכרות אישית של הרב הפוסק עם השואל/ת.
לכן מומלץ שתפני לרב פוסק מובהק המכיר אותך ואת בני משפחתך.
שלום רב, לאחרונה אובחנתי כחולה צליאק. אני מניח שאין צורך לפרט בפניכם אודות המחלה אך רק אזכיר שחולי צליאק רגישים לגלוטן ואינם יכולים לאכול מוצרים
שלום! האם מותר להשתמש ב-כמוסות תמצית זרעי ענבים שהם תוסף תזונה שמטרתו להחליש דימומים מהרקטום, הרכיבים של תוסף התזונה הם: תמצית זרעי ענבים, תאית, סיליקה,
האם מותר לעסוק בפזיותרפיה (מבחינת מגע במטופלות)? לפי הידוע לי, הטיפול כרוך במגע אינטנסיבי (יותר מרופא)
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.