אמצעי מניעה לאחר לידה קיסרית
שלום רב, רציתי לשאול רב שאלה בנושא אמצעי מניעה. אשתי ילדה לפני שבעה שבועות בלידה קיסרית. רופא הנשים אסר עליה להכנס שוב להיריון ועל כן
שלום רב!
אני אשה בת 31, אמא ל 3 ילדים. אני נמצאת כעת בהריון עשירי, שבוע 29.(הפלות חוזרות עקב קרישיות יתר, DVT- שלוש פעמים, מחיצה ברחם שהוסרה). אני מזריקה קלקסן כל יום. בשבוע 22 גילו לי התקצרות משמעותית של צואר הרחם, לס"מ וחצי, ובעקבותיה עברתי תפירת צואר. לא ראו צירים. ההריון ללא ספק מוגדר כהריון בסיכון, ואני נמצאת במעקב שבועי.כיצד עלי לנהוג ביום כיפור? להתחיל לצום כרגיל? או שמא להתחיל לשתות לשיעורים מתחילת הצום? מה לגבי אכילה לשיעורים? (הרופא לא מוכן שאצום רגיל, הוא טוען שיש חשש גבוה לצירים, למרות שעד כה לא נראו).
מהי הכמות המדוייקת שעליך לשתות, זו שאלה שתלויה בכמה גורמים.
א. במזג האויר שישרור ביום הכיפורים.
ב. האם תמצאי במקום ממוזג.
ג. חוות דעת של הרופא המטפל.
כשיהיו לך כל הנתונים הללו תוכלי לפנות איתם לרב פוסק באופן אישי כדי לקבל הנחיות מעשיות.
הערה: מן הראוי שלא להתאמץ בהליכה לבית הכנסת כדי למנוע את הצורך בהגדלת כמות הנוזלים הנדרשת. חשוב לזכור כי אם מתפתחים צירים כואבים עליך מייד להפסיק את הצום ולשתות ללא הגבלת שיעורים, כמו שפסק הגרש"ז אויערבאך זצ"ל.
שלום רב, רציתי לשאול רב שאלה בנושא אמצעי מניעה. אשתי ילדה לפני שבעה שבועות בלידה קיסרית. רופא הנשים אסר עליה להכנס שוב להיריון ועל כן
שלום, הכרתי בחורה(28) ואנו יוצאים תקופה של חודשיים לאחרונה היא סיפרה לי שלפני כ-שש שנים לאמה התחילו בעיות נפשיות שהיא חושבת/מדמיינת דברים לא נכונים ,האמא
I am looking for articles and teshuvot on mania with regard to giving a get. Thanks. DF
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.