שלום רב לפני כחודש וחצי עברתי גרידה בשבוע ה 10. בנוסף התברר לי בשבוע שעבר שאני חולה במחלת הנשיקה מונו EBV. אני רוצה להכנס שוב להריון. שאלותי הן 1) האם צריך להמתין עד שהמחלה תעבור או שדבר זה לא מפריע מבחינה בריאותית? 2) לפני שהתברר שיש לי מונו הרופא אמר לי לחכות עד המחזור הבא לפני ניסיון נוסף. ישנם דעות ששונות בענין. מה מקובל לעשות מבחינה רפואית והלכתית (בנוסף לידיעה שאני חולה במונו. בשורות טובות וגמר טוב
ב. ניתן גם להתיעץ עם המרכז הלאומי לטרטולוגיה בירושלים, בטל' 02-6243669 או 02-6243663.
מספר פעמים שמעתי ממך שר' זלמן נחמיה גולדברג סובר שבתרומת ביצית האמא המולידה היא האם . האם יש את הדברים בכתב בשמו ? כמדומני שאמרת
אני לומדת באוניברסיטה ובאחד מהשיעורים בנושאי גנטיקה שאלה אותי חברה שאינה שומרת תורה ומצוות: אם וכאשר יוכלו בני האדם ליצור אדם חדש בעזרת הידע שרכשו
שלום רב!! במסגרת קורס 'הוראת נושאים מדעיים תורניים' עלי להגיש עבודה. הנושא שבחרתי הוא:'רמ"ח איברים' באספקט האנטומי, דהיינו כיצד מתישבת המשנה באוהלות המונה את רמח
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.