אלמנה בהריון
לצערי התאלמנתי לפני כחודשיים בנסיבות מאד מצערות. נותרתי עם שלושה ילדים רכים בני 6,4 ו2, שנולדו לאחר טיפולי פוריות ממושכים. גיליתי שאני בהריון טבעי כנראה
שלום רב,
אני בהריון בשבוע 27, הנני חולת אולצרטיב קוליטיס – דלקת מעי כיבית.
הייתי מבקשת לדעת האם מותר לי לצום?
שלום רב
לשם מתן מענה מלא לשאלה, יש ראשית להתייעץ עם הרופא המטפל. אנא פני אליו וחזרי אלינו עם המלצתו.
תשובת פרופ' אברהם:
כדי לענות על שאלתיך אני צריך לדעת (א) אם את מקבלת טיפול ואם כן מה ו(ב) אם המחלה פעילה כעת (דהיינו כמה יצאות יש לך ביום ואם הם בצורה של שלשולים או לא) (ג) איך את מרגישה באופן כללי גם מבחינת המחלה וגם מבחינת ההריון
לצערי התאלמנתי לפני כחודשיים בנסיבות מאד מצערות. נותרתי עם שלושה ילדים רכים בני 6,4 ו2, שנולדו לאחר טיפולי פוריות ממושכים. גיליתי שאני בהריון טבעי כנראה
אבי שיחי' ,קשיש חולה, נזקק ל"אנשור פלוס" ולאבקת "פרוג'ים"(תוסף חלבון) ע"פ הוראת דיאטנית. הוא עבר אספירציה הונשם והורדם והיה מאושפז חודש שלם בשל דלקת ריאות
שלום! אני סטודנטית במכללת "חמדת הדרום" למדעי החיים ובמסגרת הקורס "יהדות ומדע" אני כותבת עבודה בנושא "גידול איברים במבחנה" הכוונה בכך היא ללקיחת תאי גזע/תאים
שלום רב, שאלתי נוגעת ליום כיפור הבא עלינו לטובה בעז"ה, אני בהריון טבעי ראשון, שבוע 22, לאחר ניסיונות של שנתיים כמעט. מבחינת מצבי הרפואי, היה
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.